Hakkımda

Ozan Başer - Ehl-i Blog 2009 yılında yayın hayatına başlamış ve bu zamana kadar blogger, windows, gmail ve sosyal medya konularında özgün yazılarıyla okuyucularına güncel bilgileri sunma çabasında olan bir blog.Ehl-i Blog un temel amacı blogger altyapısı ile blog hayatına devam eden kullanıcılara blog optimizasyonu konusunda bilgi vermek ve office,mail,windows ve sosyal medya etkili kullanım konusunda okuyucularına yardımcı olmaktır.

Tam zamanlı olarak özel bir şirkette mühendis olarak görev yapıyorum.Boş vakitlerimde ise blogumu güncelliyor ve bana ulaşan kişilere yardımcı olmaya çalışıyorum.Koyu olmasa da bir Galatasaray taraftarıyım.

Neden Ehl-iBlog

İsim biraz garip geliyor olabilir. Bildiğiniz gibi her şeyi yaparsınız da yaptığınız çalışmaya isim koymak gerçekten zordur. Blogger altyapısı hakkında destek vermeye çalıştığım için sitenin isminin bunun üzerine kurulması gerektiğini düşündüm.Ve isim olarak da biraz ilginç farklı bir şey olsun istedim.Tabi ki tam anlamıyla Ehl-i Blog olduğumuzu söylemek zor.Burdan profesyonel arkadaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. Aslında wordpress de kullandım ama temaları yetersiz geldi ve acemilik zamanımızda bir türlü altyapısına alışamadım.Ayrıca Hosting ve domain olayları ücretli geldiği için wordpress i tamamen bıraktım ve blogger a yöneldim.Ve böyle maceramız süre geldi. Sonuç olarak 6 yıllık bir emeğin ürünü olan Ehl-i Blog günden güne gelişmeye devam ediyor.Bir hobi olarak yazmaya başladığım blogumu şimdi profesyonel manada devam ettirmeye çalışacağım.Okuyucularımdan gelen olumlu tepkiler beni yazma konusunda cesaretlendiriyor.Ve bugün itibariyle google adsense başvurumda onaylanmış bulunmakta.Daha önceleri yazılar gönderdiğim www.bildirgec.org ve www.bilgiustam.com a da yazı göndermeyi tamamen bırakarak kendi bloguma yönleneceğim.

Konuk Yazar


Bildiğiniz gibi sitemde konuk yazarlık sistemine yer veriyorum.Sizler de yazılarınızı ehliblog da yayınlamak isterseniz buraya  tıklayarak gerekli şartları okuyabilir ve yazılarınızı bize gönderebilirsiniz.
Aynı zamanda kendim de konuk yazarlık sistemine önem verdiğimden dolayı başka bloglar için yazıyorum.Eğer blogunuz için yazmamı istiyorsanız iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.
Şimdiye kadar yazdığım yazılar :
Siz değerli ziyaretçilerimin desteğiyle daha fazla kitleye ulaşabilen bir blog olmayı hedefliyorum.Her türlü soru ve önerileriniz için iletişim sayfam kullanabilirsiniz.Gün içinde mutlaka cevap atmaya çalışacağım.

Takip edilmek dileğiyle…