Vivi ile Online Araç Kiralama

Artık şehirler arası seyahat, neredeyse herkes için bir rutin haline gelmeye başlamış durumda. Özellikle sık sık seyahat eden kişiler, gittikleri şehirde araç kiralama sıkıntısı yaşayabiliyorlar. Fiyat araştırması, güvenilir firma bulma çabası ve daha birçok faktörden dolayı araç kiralamak; meşakkatli bir işe dönüşüyor. Bunun önüne geçmek içinse, çeşitli girişimler ortaya çıkıyor. Genel olarak, araba kiralama fiyat ve karşılaştırma siteleri olarak nitelendirebileceğimiz bu girişimlerden, bir tanesi oldukça ön plana çıkıyor. "Daha iyi fiyat ve daha iyi servis" mottosuyla ön plana çıkan Vivi, birçok anlamda rakiplerinden farklılaşıyor.
Online araç kiralama
Online Karşılaştırmalı Araç Kiralama

Adrese Teslim Araç Kiralama

Vivi üzerinden araç kiraladığınızda, birçok avantaj kazanıyorsunuz. Bunlardan en dikkat çekeniyse, elbette iyi fiyata kiraladığınız aracı, belirttiğiniz adreste teslim alabiliyor olmanız. Özellikle şehirlerarası bir seyahat sonrasında; otelinizde, görüşmenizin olduğu bir adreste ya da hava alanında kiraladığınız aracı teslim alabilmek, sizi birçok detaydan kurtarıyor. Detaylara bakıldığında, araç kiralamalarının %30'unun adrese teslim olarak gerçekleştiğini ve bu oranın her geçen gün artacağını söylemek mümkün.

Vobot İle En İyi Fiyat Garantisi

Vivi'nin fiyat arama robotu olan Vobot, sizin için tüm firmaları tarar ve kiralayacağınız araç için size en uygun fiyatları getirir. Böylece, sizin için en ekonomik araç kiralama hizmetini sağlar. Yazının başında da belirttiğimiz üzere Vivi, daha iyi bir servisi sizin için daha iyi fiyata sunuyor. Üstelik sadece bununla da kalmıyor Vobot, eğer araç rezervasyonunuzu yaptıktan sonra aracın kira bedelinde bir indirim oluşacak olursa; sizin kiraladığınız fiyatı da aynı fiyata getirerek, bu indirimden de yararlanmanızı sağlıyor.

Vivi İle Uygun Araç Nasıl Kiralanır?

Öncelikle vivi.com.tr'ye girerek, araç kiralamak istediğiniz lokasyonu ve tarihleri seçerek arama yapıyorsunuz. Size sunulan kiralama teklifleri içerisinden, size en uygun olanı seçerek devam ediyorsunuz. Sürücü bilgilerinizi sisteme girdikten sonra, ödemenizi yaparak araç rezervasyonunuzu tamamlıyorsunuz. Sonrasında tek yapmanız gereken, aracınızı seçmiş olduğunuz lokasyonda teslim almak.

Neden Vivi?

Vivi, geliştirdiği altyapıyla; yüzlerce araç kiralama firmasını aynı anda tarayarak, isteğinize uygun sonuçlar sunar. Sadece fiyat bazlı arama yapmakla kalmayan Vivi, doluluk oranı ve tahmini tükenme zamanı gibi kriterleri de sizin için toplar. Araç kiralama piyasasındaki rekabeti, sizlerin lehine çeviren Vivi ile saatlerce kiralık araç arama derdinden kurtulabilir ve bunu oldukça ekonomik olarak yapabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=MXutXQPSUWY Vivi ile araç kiralamak çok kolay. Binlerce kullanıcı gibi, siz de tıpkı online yemek siparişi verirmişçesine araç kiralayabilirsiniz. Siz de 30.000 günü geçen kiralama süresiyle, çevrimiçi araç kiralamada fark yaratan Vivi'yi tercih edin ve en uygun fiyatla en iyi hizmeti satın aldığınızdan emin olun. Son olarak belirtmek gerekir ki; Vivi ile araç kiralayan ve geri bildirimde bulunan kullanıcıların %83'ü memnuniyetini belirtmiş durumda.
Vivi kullanıcılarının %83'ü memnuniyetlerini belirtiyor.
Ayrıca Vivi'ye sosyal medya üzerinden erişmeniz ve aklınıza takılan konularla ilgili Vivi ekibinden destek almanız mümkün.
 /+ViviTr
/vivicomtr
/vivicomtr
 /vivicomtr

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.