Neden Open English'i Tercih Etmelisiniz? [İnfografik]

İngilizce öğrenmek, günümüzde birçok alanda sizi ileriye taşıyacak bir eğitim girişimidir. Hatta ileri taşımaktan da öte, bir mecburiyettir. İyi bir kariyer, iyi bir maaş, iyi bir gelecek için; İngilizce ön şartlardan biridir. Şu halde, İngilizce öğrenmenin şart olduğu bir dünyada; İngilizce dilini en iyi nasıl ve nerede öğrenebilirsiniz?

Bu alanda hizmet veren birçok eğitim firması olmasına karşın; çok nadir kuruluş eğitimlerini iyi organize ederek, hızlı İngilizce öğrenmek isteyenlere faydalı olabiliyor. İngilizce eğitimi veren kuruluşlar içerisinde, en iyisiyse; elbette Open English.

İşte Open English'i tercih etmeniz için 7+1 sebep:

İngilizce Öğrenmek İçin Open English'i Tercih Etmeniz İçin 7+1 Sebep

1- Dünya genelinde eğitim organizasyonu: 40'tan fazla ülkede faaliyet gösteren Open English, küresel olarak kazandığı eğitim tecrübesini, mükemmel bir şekilde Türkiye'de de uyguluyor. Onlarca ülkede, yüz binlerce kullanıcıya hizmet veren ve yüzde yüze yakın memnuniyet düzeyiyle; Open English, İngilizceyi mükemmel bir şekilde öğrenmenize olanak sağlar.

2- Size göre zamanlanan kurs zamanı: Herhangi bir dil kursunda, hatta daha genel konuşmak gerekirse herhangi bir kursta, derslerin zamanları belirli saat aralıklarına hapsedilmiştir. Bu da öğrencilerin programlarını kurs saatlerine göre yapmalarına neden olur. Oysa Open English'te durum bunun tam tersidir. Open English'te, siz ne zaman isterseniz, o zaman ders var. İster gece 3'te, isterseniz akşam üstü saat 5'te. Saatler tamamen size bağlı.

3- Mekan sınırlaması olmadan eğitim: Türkiye'de en sevilen filmlerden biri olan Hababam Sınıfı ve okulun müdür yardımcısı Mahmut Hoca'yı hepimiz hatırlarız. Mahmut Hoca'nın efsane bir repliği vardır ve der ki; "Okul sadece dört tarafı duvarla çevrili üstünde damı olan yer değildir. Okul bağdır, bahçedir, ormandır, her yerdir." Open English, bu felsefeyi tam manasıyla kullanan ve size her yerde eğitim vermeye hazır olan bir kuruluştur. Sizi trafiğe girmek, kursa yetişmek gibi dertlerden kurtaran Open English, siz neredeyseniz tam olarak oradadır.

4- İnteraktif öğrenme: Open English, size İngilizce öğretmeyi vaad ediyor. Fakat bu öğrenme aşamasında, eski metotları kullanmıyor. İnteraktif olarak tasarlanan eğitim programları, sizi öğrenmenin tam olarak merkezine yerleştiriyor. Böylece, hem edindiğiniz bilgiler daha kalıcı oluyor, hem de öğrenme süreci sıkıcılıktan tamamen uzak kalıyor.

5- Doğal öğrenme süreci: Open English'te tüm eğitmenlerin ana dili İngilizce'dir. Ana dili İngilizce olan eğitmenler sayesinde, öğrenme süreciniz çok daha doğal bir hale gelir. Doğal öğrenme sürecinin birçok açıdan faydası büyük. Öyle ki; hem gramer kullanımı çok daha iyi hale gelir, hem de doğru ve aksansız telafuz imkanı doğar.

6- Aceleye getirilmeyen, verimli eğitim planlaması: Open English, klasik kurslar gibi "bir an önce kuru bitirmek" üzerine kurgulanmamıştır. Open English'in sağladığı eğitim sisteminde, çabukluk değil verimlilik önemlidir. Open English bunu sağlamak için, eğlenceli bir sunum felsefesini benimsemiştir.

7- Son teknoloji alt yapı: Open English, tamamen online olarak hizmet veren ve uyguladığı programlarda yüksek başarılar yakalamaktadır. Bu başarıların sağlanmasında, kullanılan teknoloji büyük bir yere sahiptir. Özellikle "Siz neredeyseniz, orada eğitim" anlayışının pratik ve sorunsuz bir şekilde uygulanabilmesi için; son teknolojiyle donatılan ve her geçen gün geliştirilmeye devam eden bir alt yapıya sahiptir. Hızlı İngilizce öğrenmek için, siz de teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar yararlanan Open English'i tercih ederek; bir adım öne geçebilirsiniz.

8- Bonus: Open English sınıflarında, dünyanın her yerinden öğrenciler bulunmaktadır. Sınıflarda bulunan farklı uluslardan öğrenciler, sizin İngilizce öğrenme deneyiminize pozitif katkı sağlamaktadır. Öyle ki; farklı uluslardan öğrencilerin telafuzlarını ve dili kullanış biçimlerini duymak; İngilizce öğreniminizdeki duyma-anlama sorunlarına ciddi bir çözüm oluşturmaktadır. Fransa'dan Pakistan'a, Çin'den Rusya'ya kadar her ülkeden farklı telafuz biçimlerine aşinalık kazanmak, sizi İngilizce konuşma-dinleme aktivitelerinde ileriye taşıyacaktır.

Open English, kolay İngilizce öğrenmek isteyenlere, gerçekten başarılı çözümler sunuyor. Siz de hemen Open English ile görüşerek, İngilizce öğrenmeye şimdi başlayabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.