iPhone Ekran Değişimi için MobilClinix

45 Dakikada iPhone Ekran Değişimi


İlk çıktığı günden ve ilk modelinin tanıtıldığı andan bu yana akıllı telefon dünyasına yön veren bir pozisyonda bulunan iPhone, sadece belli bir sektörün önde gelen ürünlerinden biri olmakla kalmadı, aynı zamanda içinde bulunduğu sektördeki birçok anlayışı da değiştirdi. Örneğin, ilk olarak cep telefonu şeklinde ifade ettiğimiz ürün grubuna iPhone ile birlikte akıllı telefon demeye başladık ve günümüzde de daha çok bu ifade kullanılmakta.

iPhone adıyla kullanıcılara merhaba diyen ve sonrasında gelen modellerle oldukça önemli virajları dönen Apple, son olarak iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modelleriyle günümüzde de sektörün lider modellerini üretiyor. Son olarak iPhone SE modeliyle tanıştığımız ürün grubunun ülkemiz de geniş kullanıcı kitlesi bulunuyor.

Tüm bu saydığımız gelişmelerle birlikte dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu ürünler hemen her gün saatler boyunca aktif bir şekilde hizmet veriyorlar. Dolayısıyla sürekli olarak bir yere bırakılıyor, bir yerden alınıyor ve elde tutuluyorlar. Bu durum da beraberinde düşme, çarpma, darbe alma, çizilme gibi sorunlara kolaylıkla yol açabiliyor. Hemen şunu da belirtmemiz gerekirse, hemen her kullanıcı ürünü satın almasıyla beraber yanında koruyucu kılıf ya da ekran koruyucu da alarak ürününü korumaya çalışıyor. Ancak çoğu zaman oldukça ciddi bir şekilde gerçekleşen çarpma ya da darbe olayları neticesinde ekran kırılıyor ya da çizilebiliyor. Telefon tamiri ise hemen her cihaz kullanıcısı için oldukça dikkat edilmesi gereken bir konu haline geliyor.
En Hızlı iPhone Ekran Değişimi

iPhone 6 ve iPhone 6S modelleri tıpkı diğer Apple akıllı telefon modellerinde olduğu gibi garantili olarak satılıyor. Ancak hemen yukarıda belirttiğimiz durumlar Apple Teknik Servis birimi tarafından kullanıcı hatası olarak tanımlanıyor ve garanti kapsamı dışında tutuluyor. Bu durumda kullanıcılar ya Apple Teknik Servis birimin ortaya koyduğu yüksek iPhone 6 ekran değişimi ücretlerini ödemeyi ya da iyi alternatiflere göz atarak daha uygun fiyatlara aynı kalitede çözüm arayışına giriyor.

iPhone 6 ve iPhone 6S Ekran Değişimi için MobilClinix

http://tr.mobilclinix.com adresi üzerinden de hizmet veren MobilClinix, Türkiye’nin birçok noktasında şubesi bulunan ve profesyonel bir ekibin yanı sıra üst düzey araçlara sahip olan bir akıllı telefon teknik servis girişimi. Yaklaşık 45 dakikada iPhone ekran değişimi hizmeti verebilen şirket, söz konusu hizmet kapsamında 6 ay boyunca garanti sunabiliyor. Dileyen müşteriler doğrudan kargo yoluyla ya da şubeler üzerinden hızlı bir şekilde hizmet alabiliyorlar.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.