Türkiye’nin Her Yerine En Kaliteli Hizmet

Doyuk Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri şirketinin kalıcılığını arttırmak için yapılabilecek en güzel reklamlardan birisidir. Ancak bunu sağlamak için doğru promosyon ürününü de seçmek gerekir. Sıradan ürünler her zaman şirketinizi ön plana çıkaracak gösterişte olmayabilir. Dikkat çekmek istiyorsanız çok farklı bir ürün seçmeniz gerekir veya sektörünüze göre hizmet verdiğiniz firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak ürün seçimleri sizi rakip firmalardan bir adım öne götürecektir. Bu noktada Doyuk.com size en farklı ve en kaliteli promosyon ürünleri ile ilgili hizmeti veren en güvenilir firmalardan birisidir.
USB flash bellek gibi müşterilerinizin sürekli kullanacağı ürünlerin yanı sıra, selfie çubuğu gibi onların yüzünü gülümsetecek promosyon ürünlerinin hepsi DOYUK kataloglarında sizleri bekliyor. Seçtiğiniz ürünler üzerine istediğiniz baskılar yapılabiliyor. Baskılar şekli müşterinin isteğine ve seçilen promosyon ürüne göre değişiklik gösteriyor. Ultraviyole baskı yapılabildiği gibi lazer markalama ile de baskı gerçekleştirilebiliyor. Promosyon ürününüzü seçtikten sonra danışmanlarımız hangi baskının daha uygun olacağına dair sizlere gerekli bilgiyi veriyor. Tasarımlarınız gerçekleştirildikten sonra beğendiğiniz takdirde istediğiniz kadar promosyon ürünü yaptırabiliyorsunuz.

DOYUK, yurt dışı ile paralel olarak çalıştığı için Türkiye’ye her hafta kargo alıyor. Bu nedenle yapılacak işler de oldukça kısa sürüyor ve Avrupa’nın kalitesini edinmiş oluyorsunuz. VILNIUS Avrupa şubesi ve Shenzen aracılığı ile yurtdışı irtibatları sağlanıyor. Bir İzmir firması olmasına rağmen kaliteli yurt dışı çalışmaları sayesinde İstanbul promosyon şirketi seçenekleri arasından sıyrılarak kendini belli ediyor.

İstanbul’da yer alan birçok promosyon şirketine nazaran DOYUK daha hızlı ve kaliteli iş yapmayı planlıyor. Burada bulunan operasyon merkezi ile İstanbul’da gerçekleştirilecek işleri kontrol etmesi de daha kolay oluyor. Türkiye’de tüm büyük şehirlerde hizmet veriyor ve diğer şehirlerde yer alan firmalar için de aynı özveriyi göstererek işini özenle yapıyor.

Yurt dışından gelen malzemelerin kontrolü hem İstanbul hem de İzmir’de gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede ürünlerin kalitesi sürekli kontrol altında tutulabiliyor. Sistemli bir şekilde çalışarak zamanında çalışmalarını bitiriyor ve müşterilerini mağdur etmiyor. DOYUK danışmanları ile aklınıza takılan her soruyu da rahatça yanıtlandırabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

 1. öncelikle selamun aleyküm. Blogumda ilgi çekici herkesin bilmesi gerektiği öğretici şeyler paylaşmaya çalışıyorum. Yorum falan gelmiyor. Fazla izlenme de gelmiyor sizce nasıl marka olabilirim. Tavsiyeler verir misiniz? Teşekkürler
  Yazı Yazarak Para Kazanmak: http://blogcnzz.blogspot.com/2016/04/yazarak-para-kazanma-2016.html

  YanıtlaSil
 2. öncelikle selamun aleyküm. Blogumda ilgi çekici herkesin bilmesi gerektiği öğretici şeyler paylaşmaya çalışıyorum. Yorum falan gelmiyor. Fazla izlenme de gelmiyor sizce nasıl marka olabilirim. Tavsiyeler verir misiniz? Teşekkürler
  Yazı Yazarak Para Kazanmak: http://blogcnzz.blogspot.com/2016/04/yazarak-para-kazanma-2016.html

  YanıtlaSil
 3. Çok faydalı bir yazı olmuş, ellerinize sağlık

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.