Canlı Skor Mobil UygulamasıBirçok sporsever artık severek takip ettikleri spor dallarını mobil ortamda takip ediyor. Artan uygulama çeşitliliği ve geleneksel medyanın bazı spor dallarına olan ilgisizliği; mobil spor uygulamalarına olan ilgiyi artırıyor. Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen uygulamalardan birisi bugünkü yazı konumuz. Canlı Skor mobil uygulaması ile, birçok spor dalındaki karşılaşmaları oldukça pratik bir şekilde cep telefonundan takip etmek mümkün.

Canlı Skor Android Uygulaması'nı kullanarak, 28 spor dalından istediğiniz spor dalındaki müsabakaların canlı skorlarını takip edebilirsiniz. Tenis, kriket, rugby ve buz hokeyi gibi spor dallarındaki canlı skorları da yayınlayan uygulama sayesinde, sadece basketbol ve futbol gibi popüler spor dallarını değil; popülaritesi az olan spor dallarını da takip edebilmek mümkün. Benzerlerinden bu yönüyle ayrılan Canlı Skor android uygulaması; 5000'den fazla karşılaşmanın sonucunu canlı olarak cebinizde takip edebilmenizi sağlıyor.


Eğer siz de bir sporseverseniz ve canlı skor takip edebileceğiniz bir mecra arıyorsanız; Canlı Skor'un android uygulaması tam size göre. Uygulamanın ilk bakışta öne çıkan özellikleri şu şekilde:
  1. Oyunlarım seçeneği sayesinde, takip etmek istediğiniz karşılaşmalarla alakalı gelişmeleri tek sayfa üzerinden takip edebiliyorsunuz.
  2. Önemli müsabakaların canlı olarak anlatıldığı, Canlı Anlatım sayfaları ile maçları izleyemediğiniz durumlarda; yine de müsabakadan uzak kalmıyorsunuz.
  3. 7 spor dalında, canlı istatistik bilgilerinin paylaşılması sayesinde, maçların genel gidişatı hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.
  4. Bildirimleri açma kapama ve belirli spor dallarından bildirim alma gibi seçenekler sayesinde; istediğiniz spor dallarına ve müsabakalara odaklanabiliyorsunuz.
  5. Maçlarla alakalı bilgileri, tek dokunuşla sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Özellikle Twitter ve Facebook gibi mecralarda, sporla alakalı içerikleri paylaşmayı seven kullanıcılar için bu çok güzel bir özellik.
  6. Tabletler için optimize edilen görünüm sayesinde, maç sonuçlarını ve maçın ayrıntılarını aynı sayfada görüntüleyebiliyorsunuz.
Bunların dışında Canlı Skor hesabınızla giriş yaparak, takip ettiğiniz maçları ve favori takımlarınızı senkronize ederek; tüm cihazlarınızdan takip olanağı sağlamış oluyorsunuz.

Tamamıyla ücretsiz olarak spor severlerin beğenilerine sunulan Canlı Skor mobil uygulaması; hem Android hem de iOS işletim sistemleri için kodlanmış durumda. Android cihazlarda uygulamayı kullanabilmek için Android 2.3 ve üzeri sürüme sahip olmanız gerekiyor. Uygulamanın boyutuysa, sadece 8,3 mb.

CanliSkor.com Android uygulamasını Google Play Store’dan indirmek için (Flashscore Türkiye adıyla yayında): http://bit.ly/androiduyg

CanliSkor uygulamasının iOS sürümünü AppStore’dan indirmek için: http://bit.ly/cskorios

CanliSkor.com Mobil uygulamaları hakkında bilgi almak için: http://www.canliskor2.com/mobile/
adreslerini ziyaret edebilirsiniz.  

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.