Malta’da İngilizce Eğitimi


Yaşadığımız çağda İngilizce’nin önemi yadsınamaz. Yapacağımız her işte İngilizce bilgisi bizleri bir adım öne taşımaya yardımcı olur. Teknoloji geliştikçe İngilizce’nin önemi artacaktır. Bazen okullardaki İngilizce eğitimi yeterli olmayabiliyor ve bu nedenle İngilizce konusunda yetersiz kalabiliyoruz ancak bunu engellemek ve İngilizce’mizi geliştirmek için yurtdışında bir dil okulu bulmak çok kolay. Özellikle Malta’daki İngilizce dil okulları çok uygun imkanlarla İngilizce öğrenimini çok kolay bir hale getirmektedir

Malta Dil Okulları

Malta’daki okulların başında gelen Maltalingua hem uygun kurs fiyatları hem de özel ders tarzına yakın, küçük sınıflarda verdiği eğitimle büyük bir başarıya sahiptir.Bir çok farklı amaca yönelik tasarlanmış farklı kursları en kısa sürede amacınıza ulaşmanızı sağlamak için tasarlanmış.

Malta yakın bir tarihe kadar İngiltere himayesi altındaydı bu da Malta’nın iki resmi dilinden birinin İngilizce olmasına neden olmakta. Diğer dil ise Maltaca’dır. Bir dil eğitiminde en önemli şey kitaplardan öğrendiğiniz dili günlük yaşama aktarmaktır ki bu işin en zor kısmıdır. Bu nedenle yurtdışında alacağınız bir kurs dilinizin gelişmesini hızlandıracak, Türkiye’de ulaşacağınız verimin kat ve kat fazlasına ulaşmanızı sağlayacak. Yurtdışındaki kursların çoğu maalesef pahalı olabilmekte ama Malta’da dil eğitimi çok uygun fiyatlarlarla öğrencilere sunulmakta. Farklı konaklama seçeneklerinden birini bütçenize göre seçebilirsiniz. Malta Avrupa Birliği üyesi bir ülke, böylece Türkiye vatandaşları ülkeye kolayca alabilecekleri bir Schengen vizesiyle girebilmektedirler. Türkiye’den direk uçuşlarla Malta’ya ulaşmak da çok kolay. Malta dil okulları sadece fiyatlarıyla dikkat çekmiyor.Malta aynı zamanda tatil imkanlarıyla da çok cezbedici bir adalar ülkesi. Seçeceğiniz okul da size orada geçireceğiniz zamandan en çok verimi almanız için gerek sosyal aktivite programlarıyla gerekse önerileriyle yardım edecektir. Maltalingua birbirinden farklı kurs çeşitleri, uygun fiyatları ve farklı konaklama olanaklarının yanı sıra sizlere eşi bulunmaz bir tatil imkanı da sunmaktadır.
Yaşadığımız bu teknoloji çağında geri kalmak istemiyorsanız iyi bir İngilizce’ye sahip olmak şart bu konuda kendinizi Maltalingua’nın güvenilir ve başarılı öğretmenlerinin ellerine bırakabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.