Oyun Ve Eğlence Dünyasının Vazgeçilmezi : Gamyun.Net

gamyun

Günümüzde internet üzerinden oyun oynamayan neredeyse kimse kalmamıştır galiba. Oyun oynamak için tercih edilebilen bir çok internet sitesi olsa da, çoğu kişi alışkanlıklarını değiştirmemeyi seçiyor. Özellikle Gamyun gibi oyun ve sosyalleşmeyi bir araya ilk kez getiren bir internet sitesinin kullanıcıları, bu konuda oldukça kararlı. Bir kez platformun tadını alan kullanıcılar, başka platformlarda oyun oynamaktan keyif almıyor. Hem alıştıkları arkadaşlarını hem de keyif aldıkları oyun ortamını değiştirmiyorlar.

Gamyun da kullanıcılarının bu tercihlerini en doğru şekilde okuyarak, onların taleplerine kulak veriyor. Bunun yansımalarını, sıkı bir çalışma sonucunda ortaya çıktığı bariz biçimde belli olan, beta sürümünün arayüzünde görmek mümkün. Yenilikçi bir çizgiyle çalışılan arayüz, alışılmış tasarımların ötesinde bir kullanıcı deneyimi sağlayacak gibi görünüyor. Eski üyelerinin alışkanlıklarını korumalarını sağlarken, yeni üye olacakların da süper bir deneyim yaşamalarına öncülük edecek gibi duruyor. Yenilenen tasarımla birlikte, Facebook hesabınızı kullanarak da giriş yapabilme seçeneği eklenmiş vaziyette.

Peki Gamyun.net adresinde hangi online oyunlar oynanabilir? Okey, 101, batak, pişti, ihale, kelimeyun, king, pis yedili ve briç gibi çok kullanıcılı bir çok oyunu sitede bulmak mümkün. Aynı anda binlerce kişinin oyun oynadığı bu platformda, sıkılmayacağınız bir ortam bulabilir ya da kendiniz oluşturabilirsiniz. Eskiden beri kaliteli bir ortama ev sahipliği yapan Gamyun, sizin de oyun oynarken çok keyif alacağınız bir yer. Henüz tanışmadıysanız, yenilenen tasarımı vasıtasıyla muhakkak tanışmalısınız.

Tüm bunların dışında, sitede blog kısmı da mevcut. Dilediğiniz şeyleri yazarak oyuncu kitlesiyle paylaşmanızın önünde herhangi bir engel yok. Birçok kullanıcının keyifle yazılarını paylaştığı bu kısım da yeni tasarımla birlikte oldukça şık bir hale bürünmüş durumda. Yazılarınızın binlerce oyuncu tarafından okunabilecek bir potansiyeli olduğu da düşünülünce, blog kısmında da sitenin geri kalanında olduğu gibi, çok keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Son olarak, sitede aktif bir destek ve yardım bölümü olduğunu da vurgulamakta yarar var. Oyunları nasıl oynayacağınızı bilmiyorsanız, bu kısımda yer alan dokümanları inceleyerek oyunları kolayca öğrenebilirsiniz. Öte yandan, aklınıza takılan herhangi bir soru veya sorun da destek bölümünden hızlıca sorunuza cevap alabilirsiniz. Siz de keyifli vakit geçirmek, oyun oynarken sosyalleşmek için hemen Gamyun'u ziyaret edin.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Tam bir gamyun mübtelasıyım ben :))) özellikle bol bol 101 oynuyorum :))))))

    YanıtlaSil
  2. Çok faydalı paylaşım olmuş emeginize saglık

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.