Teknoloji Haberleri Teknofizy'de Okunur

teknoloji-haberleri

Haber almanın, aklınıza gelen her alanda ve her dakika istediğiniz bilgiye ulaşabilmenin adresi sanal dünya !! Cebimizde taşıyoruz artık kocaman dünyayı. 

Teknoloji günümüzün en hızlı yayılan virüsü.  Hızla yayılması bilgi alma ve bilgi kullanma alanında olduğunda sanıldığı gibi zararlı değil tabi ki. Aradığımız soruların yanıtlarına ulaşabilme , mobil  teknoloji kullanımı arttıkça çok daha hızlı eskine göre . Teknolojiyi doğru kullanmanın, istediğimiz yanıtlara hızlıca ulaşabilmenin en iyi yöntemlerinden biri bilgiyi doğru yerde aramaktır. Teknofizy sitesini tanıdığınızda bütün bunları kolaylıkla nasıl yapabildiğinizi anlamış olacaksınız.

Teknofizy.com sitesi uzun ve titiz çalışmalar sonucu yaklaşık bir yıl önce girdi sanal dünyamıza. Kuruluş amacı oyun ve teknoloji alanında hizmet vermek olarak belirlendi. Teknolijinin en doğru kullanımı hedefleri doğru belirlenmiş ve hedefe ulaşmak için doğru yapılmış uygulamalar sonucunda bu gün bulunduğu konuma geldi teknofizy sitesi. Tercih edilmesinin en önemli  sebeplerinden biri hızlı ulaşılabilir olması. Ulaştığınız bilgilerin doğruluğu da çok önemli tabi. Teknoloji ve oyunun toplumun genel kanısı olarak sadece çocuklar için değil; tüm yaş grupları için vazgeçilmez  olduğunu düşünürsek teknofizy her yaş grubundan insanın en çok tıkladığı sitelerden biri olmaya aday. Duyduğunuz ya da serisini takip ettiğiniz herhangi bir oyun hakkında son çıkan tüm haber ve bilgileri siteden okuyabiliyorsunuz. Ulaşım esnasında herhangi bir bilgi kirliliği, karışıklık ,ulaşamama sorunu yaşamıyorsunuz sitede. Açık , sade, net, gerekli ve kullanılabilir.

Siteyi açtığınızda gözünüzü yormayan kullanımı kolay bir menüyle karşı karşıyasınız. Özenli seçilmiş ikonlar ve can alıcı sloganlar belirlenmiş. Kategoriler açık ve anlaşılır. Genel, mobil, oyun, sosyal medya, teknoloji ve web ulaşabileceğiniz kategoriler. Genel konularda ulaşabileceğiniz teknoloji haberleri mevcut. Mobil seçeneğini tıkladığınızda inanılmaz bir hızla marka ve model değişimi geçiren mobil cihazlarla ilgili bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Bu cihazlara telefon demek zor artık. Yeni çıkan ürünler, cihazlarda kullanılan yeni özellikler, dünyadaki yeri ve tanıtımı ile ilgili kısa ,öz anlaşılır haberler. Oyun ikonunda sizi takip ettiğiniz oyunlardaki değişiklikler, ulamalar versiyon değişiklikleri ile beraber ilginizi çekebilecek yep yeni oyunlar da karşılıyor. Oyunlar sadece bilgisayarla kısıtlı kalmıyor, mobil cihazlarda oynayabileceğiniz tüm çeşitleri görmeniz mümkün. Sosyal medyada neler oluyor? Hangi programla daha çok insanla nasıl iletişim kurabilirim? Facebook yeni bir uygulama getirmiş mi? Bütün sorularınızın yanıtını sosyal medyayı tıkladığınızda bulabilirsiniz. Teknoloji demek haber demek. Teknoloji haberlerinden en hızlı şekilde haberdar olmak istiyorsanız teknofizy teknolojiyi sık sık ziyaret etmelisiniz. En çok okunanlar bölümünde mutlaka bu haberlerden biri var. Ve elbette dünyada neler olup bitiyor web de takip edilecek konular.

Mobil cihazlar dediğimizde cep telefonunda ibaret olan konu artık tablet anlamına da geliyor. Her iki cihazda da tercih sebebi kişiye göre değişen işletim sistemleri kullanılabiliyor. Teknofizy.com size İOS, ANDROİD, WİNDOWS PHONE gibi mobil cihaz işletim sistemleri hakkındaki en güncel bilgileri sunuyor. Tercih sizin .İşletim sistemi mağazasından haberlerin video görüntülerine ulaşmak kolay. Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz ve çok etkin bir şekilde kullanabileceğiniz teknofizy uygulaması mevcut. Cebinizden haberleri ve video görüntülerini günün her saati izleyebilecek, gelen mesajları kolay yanıtlayabileceksiniz teknofizy akıllı telefon uygulamasıyla.

Açtığınız her uygulamanın altında yorum paylaşımı yapabilme olanağınız var. Bu da size konuyla ilgili başka insanların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma , değişik görüşlerle aradığınız bilginin doğruluğunu kanıtlayabilme ve sizin görüşlerinizi de duyurabilme olanağı sağlıyor. Teknolojiyle ilgili aradığınız her şey teknofizy.com da iken başka adres gitmenize gerek yok.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.