Bireysel İhtiyaç Kredisi Bir Tık Ötenizde !

Hava sıcaklıkları her ne kadar mevsim normallerinin üzerinde seyretse de teoride sonbahara girmiş bulunmaktayız. Yaz tatili biterken bazı okullar 2015-2016 eğitim-öğretim yılına başladı. Diğer okullar ise bayram sonrası yeni ders yılına başlayacak.

ihtiyac-kredisi-cepteteb

Bugünlerde etrafımda hangi anne babayı görsem elinde uzunca bir ihtiyaç listesi var. Bir öğrencinin yıl boyunca ihtiyacı olacak defter, kitap ve kırtasiye ihtiyaçları birer birer listelenmiş. İhtiyaç listesinin toplam tutarını biraz indirebilmek için ellerinde liste kah internette arama yapıyorlar, kah kırtasiye kırtasiye geziyorlar.

Bu aslında her yıl yaşanan bir klasiktir. Nedense yaz aylarında farkında olmadan bütçeler biraz aşılır, peşine okulların açılmasıyla birlikte bütçedeki ufak delik büyüdükçe büyür. Bu sene durum biraz daha karmaşık çünkü araya bir de kurban bayramı giriyor. Malum bazılarımız kurban da kesecek. Bunların hepsi bir araya geldi mi bütçenin zorlanmaması mümkün değil.

O kadar karamsarlığa kapılmaya gerek yok. Hem bütçenizdeki açığı, hem çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını hem de bayram harcamalarını uzun vadeye yayarak üstesinden gelebilmeniz mümkün. Doğru zamanda doğru ihtiyaçlar için alınacak bireysel ihtiyaç kredisi gerçek anlamda bir can simidi vazifesi görebilir. Yeter ki ihtiyacınız olan tutarı belirleyip, aldığınız bireysel ihtiyaç kredisini sadece bu ihtiyaçlar için kullandığınızda bu sıkıntılı günleri rahatlıkla aşabilmek mümkün.

Bugün bankacılığın geldiği noktada, ne başvuru sırasında, ne de başvurunuz onaylandıktan sonra ihtiyacınız olan krediyi kullanmak istediğinizde şubeye gitmenize gerek kalmadan oturduğunuz yerden bir tıkla bireysel ihtiyaç kredisi sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, bütçenizdeki açıklara zamanında uygun faiz oranlı bir bireysel ihtiyaç kredisi ile müdahale ederseniz, hem bütçe açığınız daha fazla büyümez hem de gece uykularınız kaçmaz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse, lütfen bize ulaşın (privateloaninvestment@outlook.com)

    web sitemizi ziyaret edin: http://privateloaninvestm.wix.com/kredi

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.