Türkiye’nin En Ucuz Biletini Nerden Alabilirim?

Sürekli otobüsle ya da uçakla seyahat etme ihtiyacı hisseden şehir dışında okuyan bir öğrenci, işi gereği ya da tatil amaçlı bir yerlere giden birisiyseniz sizin için en uygun fiyatları ayağınıza getiren bir siteniz var. BiletAll.com, kullanıcılarına otobüs bileti ve uçak bileti alma konusunda oldukça yardımcı bir sitedir. Sitede en uygun fiyatlı bileti bulmanın yanında anında bulduğunuz bileti de satın alabiliyorsunuz. Bu yönüyle de oldukça işleyişli olan site otobüs bileti ve uçak bileti bulma konusunda site kullanımı, alışveriş kolaylığı ve güvenirlilik açısından ön plana çıkıyor.
BiletAll, bilet satın alma işlemlerinin yanında site kullanıcılarına birçok sitede olmayan ayrıcalıklar ve kampanyalar da sunuyor. GoClub, passolig, avea müzik, bkm Express gibi kurumlarla kampanya yapan BiletAll.com, %40 a varan indirim fırsatı sunuyor.
Sitede 7/24 çevrim içi desteği almanız da mümkün. İstediğiniz zaman telefon numaranızı vererek sizi aramalarını sağlayabilir aklınızda hangi sorular varsa sorabilirsiniz.
İstanbul da yaşayanlar için ido bileti alma imkanı da bulunan site, 2006 yılından beri başlıca faaliyet alanını oluşturan seyahat bileti tedariki konusundaki çalışmalar Tübitak Destekli Ulusal Bilet Dağıtım Sistemi Projesi ile başlamış ve sürekli devam etmektedir. İnsanlara otobüs bileti ve uçak bileti alma konusunda rehber olan BiletAll.com telefon uygulamaları ile de ön planı çıkmakta. IOS ve Google Play ile BiletAll.com un uygulamasını indirebilir daha kolay bilet satın alabilirsiniz.
BiletAll.com dan bilet aldınız ve gideceğiniz yerde arabaya ihtiyacınız var hiç sorun değil. Çünkü BiletAll.com size araç kiralama desteği de sunuyor. Site dünyanın her yerinde çalışan Avis, Alamo, Budget, Dollar, Europcar, Hertz, National ve Thrifty gibi şirketleri tarayarak size en uygun kiralık arabayı bulmanızı sağlıyor ve satın almanıza olanak veriyor.
Gideceğiniz yerde bir tanıdığınız yok ve birden fazla gün orada kalacaksınız. Kapı tapı otel dolaşmanıza da gerek yok. Çünkü dünyanın bir numaralı otel portalları ile yapmış olduğu iş birliği ile dünya genelinde 300.000’den otel arasında istediğiniz oteli seçebilirsiniz.
Türkiye’nin en yaygın ve modern bilet satış ve dağıtım sisteminin kurucusu Biletall Organizasyon, yurt içi ve yurt dışında her türlü ulaşım hizmeti konuların da faaliyet gösteren birçok firmanın biletlerini satmakta ve dağıtımını yapabilmektedir.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Çok Güzel bir site gerçekten her firmayı tek tek arayıp çabalamaktansa en kolay yolu bu yapımcının ellerine sağlık.

    YanıtlaSil
  2. Teşekkürler bu güzel yazı için uçak bileti firmalarını kıyaslayarak bilet satın almak gerçekten büyük bir avantaj artık.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.