Takip Edilesi En İyi Makyaj Blogları

Bayanların yazma hevesinin artmasıyla birlikte kendilerine has değerleriyle ilgili bloglar da artış gösterdi.Bunlardan biri de makyaj blogları.Özellikle kullanılan kozmetik ürünleri konusunda deneyimlerini paylaşan blog yazarları internet aleminde oldukça popüler.Sürekli blog yazılarımda bahsettiğim gibi okuyucular elle tutulan somut değerleri blogda gördükçe o blogun abonesi olmakta tereddüt etmiyorlar.Bu şekilde davranan makyaj blogları da birebir kullanıcı deneyimlerini yansıttığı için internet aleminde üst sıralarda yer almayı sürdürüyorlar.

makyaj-blog

Bildiğiniz gibi daha önceki listemde en iyi yemek blogları konusunu sizlerle paylaşmıştım.Şimdi ise yeni aynı derecede populerliliğe sahip makyaj blog kategorisinde yazılar yazan blogları sizlere tanıtmaya çalışacağım.

Cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri ve kozmetik ürünleri konusunda elbette bilgim yok ! Fakat takipçi durumları, paylaşım sıklıkları, hit değerleri ve yazı becerileri konusunda bir blog yazarı gözüyle bakarak bir değerlendirme yapacağım. Bu bir kişisel değerlendirmedir, şimdiden listede olmayan ama benim atladığım bloglardan özür diliyorum :)

Ece Gücel

ece-gucel-kimdir

Ece Hanım sitesinde hakkımda bölümü oluşturmadığından kendisi hakkında çok bilgi sizlere sunamasam da yapılan yorumlara bakılırsa bu alemin fenomenlerinden diyebilirim.Fiyatına varana kadar incelemelerini, değerlendirmelerini yazılarında yansıttığını görüyoruz.Benzer tasarım önerilerimi kendisi için de yapacağım.Mobil uyumlu bir tema tercih etmesi kendisini daha da ileriye götürecektir.

http://ecegucel.blogspot.com

Süslü Kokona

tugba

Bir makyaj blogu için sanırım en uygun blog ismi bu olabilirdi =)Tuğba hanım tekstil mühendisi olmasına rağmen moda onu kesmemiş görünüyor ki makyaj sektörüne girişmiş.Kendisini güzellik bağımlısı da diyeceğimiz türden ve bu yönde her şeyi deneyip başına bir sürü iş gelen kişi olarak tanımlayan Tuğba Hanım ürünler hakkında değerlendirmelerini, gözlemlerini blogunda paylaşıyor.Oldukça aktif bir takipçi listesinin de olduğunu belirtmek isterim.

http://www.suslukokona.com/

Makyaj Odam

cansu-makyaj-odam

Ee makyaj yapanın bir odası da elbette vardır =). Cansu hanım da bu makyak odasında ürün değerlendirmelerini okuyucuyla paylaşıyor.Kendisini makyaj ve bakım seven, yazmaktan keyif alan ne kadar yeni ürün alma konusunda dirense de buna yenik düşen bir blog yazarı olarak tanımlıyor.Cansu Hanım yeni ürün alma konusunda direnmeyin, okuyucularınız değerlendirmelerinizi bekliyor =)Ürün incelemelerinin yanı sıra kendin yap köşesinde de faydalı paylaşımlar yaptığını belirteyim.

http://www.makyajodamm.com/

Makyaj Kelebeği

Yine bu kategorinin populer isimlerinden olan Filiz Hanım aldığı ürünleri tek tek resimleyip inceleyerek blogunda okuyucularına sunuyor.2013 yılından beri blogunda yazarak son ürünler hakkında yorumlarını paylaşıyor.

makyajkelebegi.blogspot.com

BakımBlog

2011 yılında başladığı blog macerasını günümüze taşıyan bakımblog kendini tam bir cilt bakım ürünü tutkunu olarak tanımlıyor.Göz kremi denince  gözleri parlayıp " ha, hani, hangisi?" sorularını art arda sıralayabilen bu bakım aşığımız ürünler konusunda objektif değerlendirmede bulunup okuyucularını bilgilendiriyor.Hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahip bu blogumuza küçük bir tavsiyemiz de blog tasarımı olarak daha hoş bir tasarımı tercih etmesi yönünde olacak :)

http://www.bakimblog.com/

Mine Canan

mine-canan

2013 tarihinde gerçek manada blog yazarlığına başlayan Mine Hanım diğer blog yazarları gibi kullandığı ürünler hakkındaki yorumlarını okuyucularıyla paylaşıyor.Tasarım olarak sade ama daha diğerlerine nazaran daha derli toplu bir görünüme sahip olduğunu söyleyebilirim.

http://minecanan.blogspot.de/

Son Sözler

Şöyle kısa bir arama sonucu ulaştığım populer makyaj bloglarını sizlerle paylaştım.Eğer bu kategorinin populer, kullanıcı deneyimi sunan ve samimi bir şekilde yazan bloglarını merak ediyorsanız bu makyaj blogları size aradığınızı verecektir.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

  1. Çok teşekkür ederim Poyraz Bey, değerli listenizde bulunduğum için gerçekten çok mutlu oldum :)) Farkedilmek ve beğenilmek bir bloggerı motive eden en güzel şeyler, sizin gibi blogger arkadaşlarımızın desteği sayesinde her şey cok daha guzel olacak ;)) Tekrar teşekkür ederim...

    YanıtlaSil
  2. Değerli bloggerlar ile aynı listede olmak gurur verici, çok teşekkürler! ^^

    YanıtlaSil
  3. Başarılı çalışmalarınız için ben sizlere teşekkür ederim.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.