Ücretsiz Veri Kurtarma Programı ile Kayıp Dosyalarınıza Erişin

Sahip olduğumuz verileri dijital ortamlarda saklama işlemi gittikçe populerleştikçe bunların kaza ile silinme oranı da artış göstermeye başladı.Kaza ile dosyaların silinmesi maalesef dosyalarını sabit ve taşınabilir disklerde taşıyanların başına gelebilecek bir olay.Eğer böyle bir durumla karşılaştıysanız ve yoğun bir çabayla dosyalarımı nasıl kurtarırım diye çabalıyorsanız bu yazımda tanıtacağım ücretsiz veri kurtarma program sayesinde kolayca verilerinize erişebileceksiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard silinen dosyaları kurtarma işleminde ücretsiz, güvenilir ve etkileyici bir çözüm sunmaktadır.Harddisk veri kurtarma gibi görevlerde tek çözüm merkeziniz olmaya aday olan bu program ücretsiz olmasıyla tüm internet kullanıcılarının kullanımına açık.Yapmanız gereken sadece dosyayı indirmek ve bilgisayarınıza kurmak.3 basit adımda yana döne aradığınız dosyalarınıza erişebilirsiniz.1-çalıştır, 2-tara ve 3- önizle, kurtar.

Program sadece sabit diskinizi değil harici disk, hafıza kartı, dijital kamera, cep telefonu, müzik player ve diğer depolama aygıtlarındaki formatlama, yazılım uyumsuzluğu, disk zarar görmesi, virüs saldırısı ve disk bölmelendirme ya da bilinmeyen sebepten ötürü silinen verileri kurtarabiliyor.

Programa biraz yakından bakarsak, EaseUs 2 farklı tarama moduna sahip.Quick scan modu ile silinen tüm dosyalarınıza hızlı bir şekilde ulaşabilir ve Deep Scan modu ile de formatlanan, ulaşılabilir durumda olmayan verilerinizi bulabilirsiniz.Diğer bir güzel özelliği ise kurtarma işlemini başlatmadan önce dosyanıza önizleme yapabilmeniz.Bu sayede emin olamadığınız veriyi kurtarma için zaman kaybetmiş olmayacaksınız.Aynı zamanda dosya tiplerini arama filtrelemesi olarak kullanabilirsiniz.Örneğin sadece resim dosyaları arayabilir onları kurtarabilirsiniz.Bu sayede zamanda tasarruf edebilirsiniz.Benzer şekilde kurtarılabilecek dosyalarınız sunulduktan sonra dosya isimleri, tarih ve tür ile onları sıralayabilir doğru dosyaya kolayca erişebilirsiniz.Eğer aradığınız dosya bir resim dosyası ise thumbnail olarak onu önizleyebilirsiniz.Böylece gerçekten hangi dosyayı kurtaracaksınız bundan %100 emin olacaksınız.

Son Sözler

EaseUs Data Recovery veri kurtarma işlemi için kullanıcı dostu ara yüzü ile sizlere hizmet veren faydalı bir program.Basit adımlarla kayıp dosyaları kurtarma yaparak önemli verilerinizi geri kazanabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.