Harika Sunumlar İçin Ücretsiz Powerpoint Temaları

powerpoint-temalari

İş veya eğitim hayatımızda yaptığımız çalışmaları özet halinde göstermek için etkili sunumlar hazırlamaya çalışırız. Görsel öğelerle süslediğimiz çalışmalarımızı grafik ve tablolar ile destekleyerek az ama öz bir şekilde karşımızdakilere sunmanın gayreti içerisinde oluruz. Hepinizin bildiği gibi bu sunum dosyalarını hazırlarken kullandığımız program Microsoft powerpoint. Office programlarını kullandıysanız zaten bu programı da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım konusunu şimdilik atlıyorum.Sizlere bu yazımda daha çok ücretsiz powerpoint temaları konusundan bahsetmek istiyorum.

Bildiğiniz gibi bu programda görsellerinizi hazırlarken kullanacağınız temalar mevcut. Fakat çoğu artık herkes tarafından kullanılan ve standart olan temalar. İlaveten belli konularda çalışma yapacaksanız bazen ihtiyacınızı da maalesef karşılamıyor. Slaytların da sunumu etkili sunmak için güzel bir araç olduğunu düşünürsek sunumunuza güzel bir tema ile süslendirmek önemli olacaktır. Bu noktada birbirinden güzel powerpoint arka plan örnekleri ihtiyacı sizde belirebilir düşüncesiyle internette karşılaştığım temaları sizlerle paylaşmak istedim.

--> powerpoint tema tasarlama

Yaptığınız analizleri sunmanın bir bakıma çalışmanızı pazarlamanın en önemli yolu hitap ettiğiniz topluluğu sayısal verilere boğmadan görselliğe önem vererek etkili sunumlar hazırlamaktan geçmektedir.Bu yüzdendir ki hazırladığınız sunum ne kadar etkileyici olursa çalışmanız o derece kabul görecek ve anlaşılır kabul edilecektir.İster bir öğrenci olun isterseniz bir çalışan karşınızda muhakkak bir kitle olacağı için yukarıdaki sunum örnekleri vasıtasıyla çalışmanızın pazarlamasını etkili bir şekilde yapabilirsiniz.Yukarıda resimde göreceğiniz farklı amaçlar için kullanabileceğiniz ücretsiz powerpoint temaları için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz

İndir

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.