Ooo Yalın Teknoloji, Alırımbidal

Alırım Bi Dal 2015 yılı başlarında kurulmuş kişisel bir internet ve teknoloji haberleri blogudur. Bünyesinde bulundurduğu oyun, teknoloji, internet ve sosyal medya konularındaki güncel haberler dışında yazarın kendi deneyimlerini aktardığı ve yararlı olabileceğini düşündüğü Wordpress, SEO ve internet sitesi kurma ile ilgili bilgiler de bulunmaktadır.

alirim-bi-dal

Gün geçtikçe artan teknoloji bloglarından kendine özgü samimi yazım türü ile ayrılan Alırım Bi Dal , güncel teknoloji haberlerinden sadece bilmeniz gereken ve yararı dokunabilecek konuları anlatır. Yazar bu konuları anlatırken gerektiğinde özellikleri ile birçok sitede övülen telefonları yerden yere vurabileceği gibi kendi beğendiği akıllı telefonları da okuyucularına önermekten çekinmez. Buradan da anlayabileceğiniz gibi yazar, güncel akıllı telefon özellikleri de sitede detaylıca anlatılmaktadır.

Her şeyden önce Alırım Bi Dal blogunun kişisel bir blog olduğunu ve yazarın teknoloji dünyasını ve haberleri kendi bakış açısı ile yorumlayarak anlattığını unutmamak gerekir. Siz de binbir terim ile süslenmiş, aynı konuları onlarca farklı sitede de bulabileceğiniz bir yığın site arasından vaktinizi ayırdığınıza değecek, güncel teknoloji haberleri konusunda sizi doyuracak bir blog arıyorsanız, Alırım Bi Dal tam size göre.

Yazarın da dediği gibi "Ooo teknoloji, alırım bi dal!"

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.