Sosyal Medyada Gücünüzü Artıracak Takipçi Artırma Siteleri

Takipçi artırma siteleri, sosyal medyada güçlü olmak ve populerliğini artırmak isteyen kişiler için son dönemde sıklıkla aranan sitelerdir.Bu siteler belirli bir ücret karşılığında sizlere facebook, twitter, instagram , youtube ve instagram gibi sosyal medya servislerinde takiçi sağlıyor.Bunun yanında paylaşımlarınızı beğenme ve paylaşma hizmetleri de müşterilerine sunuyorlar.Google da bu siteler hakkında kısa bir arama yaparsanız onlarca siteyle karşılaşacaksınız.Fakat sizlere önerebileceğimiz ve ücretsiz kullanabileceğiniz 2 takipçi artırma sitelerini sizlerle paylaşmak istiyorum:
takipci-artirma-siteleri

Eğer webmaster forumlarını takip ediyorsanız bu forumların sosyal medya ticareti bölümünde bu türden işlemleri yapabilecek güvenilir kişileri bulabilirsiniz.Cüzi bir ücret karşılığında sizlere facebook beğeni ve paylaşım ya da twitter takipçi artırma hizmetlerini sizlere sunuyorlar.Peki bu işi ücret ödemeden yapmak mümkün mü ? Elbette evet.

1 – Addmefast

Bu servis aklınıza gelebilecek tüm sosyal medya araçlarında sizlere hizmet sunuyor.Sisteme üye olduktan sonra deneme amaçlı puanınız oluyor.Bu puanınız siz başka siteleri takip ettikçe artıcak ve başkaları sizin sitenizi takip ettikçe ya da paylaşımlarınızı beğendikçe azalacak.Kısacası al gülüm ver gülüm olayı.Ücret ödeme zorunluluğu yok.Başkalarının sayfasını beğenerek puanınızı artırabilirsiniz.
addmefast-takipci-artirmajpg
Peki ben hiç takip işlemleri ile uğraşmayayım herkes benim sitemi takip etsin olayı mümkün mü?
Evet ödeme yaparak puan kazanabilirsiniz ya da affiliate linkini alarak arkadaşlarınızın siteye üye olup kullanmasını sağlarsanız her üye için 300 puan kazanacaksınız.
Bu servisin bir diğer güzelliği ise ülke bazlı takipçi ve paylaşım alabilmeniz.Bu ülkeler arasında Türkiye de var.Bu sayede Türkiye den kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.Yabancı bir kişinin sizi takip etmesindense ülkemiz insanlardan bu hizmeti almanız çok daha faydalı olacaktır.
Sisteme buradan üye olup deneyebilirsiniz :Addmefast

2 – Like4Like

Bu servis de addmefast ile benzer mantıkta çalışan bir servis. Kullanıcıların birbirlerini takip ederek puan kazanıp – kaybettiği sisteme dayanıyor.Hiç bir şekilde sizden sosyal medya kullanıcı adınız ya da şifreniz istenmiyor ve sistem de hiç bir şekilde bot kullanmıyor.Tamamen gerçek kullanıcılar üzerinden işlem gerçekleşiyor.Fenomen olma amaçlarınız için benzer şekilde bu servisi de kullanabilirsiniz.
Son Sözler
Takipçi artırma siteleri %100 size katkı sağlamasa da görüntü amaçlı size katkı sağlayabilir.Bu site çok takip edilmiş ya da bu yazı çok paylaşılmış demek ki güzel zihniyetini uyandırmak için yukarıdaki servisleri ve benzerlerini kullanabilirsiniz.Bu türden hizmet aldınız mı ya da almayı düşünüyor musunuz ?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

  1. sitelerim içinde kullanabilirim sanırım bunları teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. hocam merhaba benim web sitemide eklerseniz çok sevinirim.güvenilir olmak çok önemli bizim için www.medyavadi.com instagram twitter facebook google plus takipçi beğeni youtube izlenme arttırma. teşekkürler

    YanıtlaSil
  3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.