19 Mayısta Yurt Dışı Tatili Kaçmaz

Bizler çalışan insanlar olduğumuz için 19 Mayıs gibi tatil günleri çok önemli oluyor. Birkaç günde kendim izin alıp süreyi uzatıyorum ve dolayısı ile dolu dolu yaşayacağımız bir tatil süreci çıkmış oluyor. Bu yıl aslında aklımda bir yer netleştirdim ama tam emin olamadığım için sizlere de danışmak istedim. Geçen yıl turumu prontotour.com adresinden aldığım için hiç şüphe duymadan hemen yine aynı adrese girdim ve 19 Mayıs turları için yapılan özel tatilleri incelemeye başladım.

19-mayis-turlari

19 Mayıs turlarına daha önce ki yıl da gitmiştim ve bu yıl da ne kadar eğlenceli ve güzel olduğunu keşfettiğim için şimdiden bakınmaya başladım bile. Geçen yıl yurt içi bir yere gitmiştim, bu kez hedeflerimi arttırıyor ve yurt dışı tatiline kaçmayı düşünüyorum. Bu yıl ise bana annem eşlik edecek ve anne kız bence harika bir 19 Mayıs turu yaşıyor olacağız.

19 Mayıs turları olarak hemen yurt dışı ağırlıklı olarak bakınmaya başladım ve ilk olarak gözüme çarpan turun Budepeşte Macaristan olduğunu gördüm. Hem fiyat olarak çok uygun hem de 3 gece sürmesi tam aradığım özellikti. Annem zaten kararı bana bıraktığı için seçimi ben yapıyor olacağım ama aynı zamanda acaba Yunanistan’a da gitsem mi diye aklımdan geçirmiyor değilim. Dolayısı ile de her ne kadar kararsız gibi kalsam da yine de galiba Budapeşte tercihini yapıyor olacağım.

Bence sizler de bu 19 Mayıs turlarını değerlendirin ve aslında çok uygun fiyatlar ile de tatil yapılabildiğini görün. Zaten bu tatillerde 3 gün dahi yeterli olabilir. Planlı ve programlı bir firma olan prontotor internet sitesi sayesinde sizler de bence bu yılı değerlendirin ve isterseniz tek başınıza, isterseniz sevdikleriniz ile güzel bir tatil yapma fırsatını yakalamış oluverin.

Ben durumu abartım ve daha şimdiden bir sonraki 19 Mayıs turlarına dahi bakmaya ve acaba hangisine gitsem diye karar vermeye başladım. Gideceğim yerleri de ayrıntıları ile veren Prontotour ile yine sorunsuz bir tatil yapacağıma inanıyorum ve bu fırsat kaçmaz diyorum.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.