Fotoğraflara Yılbaşı Şapkası Ekleme Nasıl Yapılır

Koskoca bir yılı arkamızda bırakmak üzereyiz.Geride bıraktığımız yılın hüznü bir yana yeni bir yıla başlamanın da sevincini taşıyoruz.Hepinizin bildiği gibi yeni yıl demek yeni umutlar ve yeni hedefler demek.Yeni yıla nasıl bir başlangıç yaparsan öyle gider düşüncesiyle bizler yeni yılın ilk gününü farklı eğlencelerle kutlarız.

Bu yazımda sizlerle yeni yılın dokusunu fotoğraflarınıza taşımanızı sağlayan uygulamalardan bahsedeceğim.Şöyle ki eğer bir yılbaşı şapkanız yoksa fotoğraf çekilemiyorsanız var olan fotoğraflarınıza bunu ekleyebilirsiniz.İşte mevcut fotoğraflarınıza yılbaşı şapkası ekleme yöntemleri:

Happy young woman having eating christmas cookies in kitchen

 

Eğer orta seviye photoshop ya da benzeri uygulama tecrübeniz yoksa online araçlara yönelmelisiniz.Bunların en başında da funny photo sitesi geliyor.

  • İlk olarak siteye giriş yapın.
  • Fotoğraf yükle kısmından bilgisayarınızdaki fotoğrafı seçin ve yükleyin.
  • Sitede birbirinden farklı efektler mevcut.Hangisini yapmak istiyorsanız onu seçip ayarların fotoğrafa uygulanması için bekleyin.
  • Son olarak download kısmından fotoğrafınızı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Sitenin kullanımı kolay.Bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.Buna ilaveten farklı siteler internette bulabilirsiniz.

yilbasi-sapkasi

Ya poyraz ! Bizi bilgisayarda online araçlarla uğraştırma derseniz elbette google play de android uygulaması da mevcut.

Play store ‘ a girerek “Christmas Photo Frames” uygulamasını telefonunuza kurun.Aynı şekilde yukarıda bahsettiğim efektler bu uygulamada da mevcut.Fotoğrafınızı seçerek efektleri uygulayıp telefonunuza kaydedebilirsiniz.Tabii akabinde facebook da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yaklaşan yeni yılda arkadaşlarınızla eğlenceli bir an paylaşmanız için fotoğraflara yılbaşı şapkası ekleme yazımı sizlerle paylaşmak istedim.Bu vesileyle yeni yılın siz ve ailenize huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum!

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.