50 TL’nin Altında 10 Yılbaşı Hediye Önerisi

Acısıyla, tatlısıyla koskoca bir yılı daha  ardımızda bırakmak üzereyiz. Kimi zaman mutlu olup güldüğümüz kimi zaman da üzüldüğümüz günlerin olduğu 2014 yılnı bitirip yeni bir yıla merhaba demenin de heyecanı içerisindeyiz.Elbette bu yeni merhabayı arkadaşlarıyla birlikte eğlenip hediyeleşmeyi düşünenler için de hangi hediyeyi alsam telaşı başladı. Peki sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi? Eğer henüz veremediyseniz, sizler için hazırladığımız tam 10 yılbaşı hediye alternatifine bakmadan edemeyeceksiniz. İşte 2015'in cep yakmayan aynı zamanda aldığınız insanda tebessüm uyandıracak hediyeleri:

yilbasi-hediyesi

10-Oltu Taşı Tespih

Hemen olumsuz düşünmeyin, Erzurum'un Oltu ilçesinde özenle hazırlanan Oltu tesbihleri gayet mantıklı bir yılbaşı hediyesi olabilir. Ayrıca uygun fiyatı ile ekonominize zarar vermeyecek. Babanıza ya da erkek arkadaşınızın almak istediğiniz hediyelerden biri olabilir. Bizim listemizde Oltu Tesbihine 10.cu sırada yer verdik.

Fiyat:45-50 TL

9-DVD/CD

Biraz daha teknolojik düşünmek gerekirse, hediyeyi alacağınız insanın zevkine ve tarzına göre mükemmel bir orijinal DVD alınabilir. Sevdiği bir filmin orijinal bir kopyasının arşivinde bulunması ve izlediği zaman sizi hatırlaması kesinlikle tatlı bir anı olacaktır. Ayrıca yelpazenizi genişletip oyun ve müzik CD'lerine yönelebilirsiniz. Şansınızı denemekte fayda var.

Fiyat:40-50 TL

8-Çalar Saat

Sakın hemen gidip dijital olanlardan almayın. Çünkü onlar artık çok demode. Sizin aradığınız model eski guguklu olanlardan hatta ''zrrrr'' diye ses çıkaranlardan bulabilirseniz, amacınıza ulaşmış olursunuz. Sabahları kulaklarınızın çınlayacağı kesin, fakat ne derler bilirsiniz reklamın iyisi kötüsü olmazmış. Hediye'de her zaman kendini hatırlatmak zorunda. Aradığınız hediye kesinlikle bir Çalar Saat!

Fiyat:35-45 TL

7-Flash Bellek (Usb)

Malum teknoloji çağındayız, aradığımız fiyat aralığına göre bir adet ''Usb'' oldukça işe yarar bir hediye olabilir. Yanında sürekli bulundurması her an sizi hatırlatacaktır. Hatta alacağınız insan uzun süredir bir ''Usb'' hayali kuruyor olabilir. Size yakın olan bir teknoloji mağazasına giderek kaliteli bir markanın uygun modelini alabilirsiniz.

Fiyat:30-40 TL

6-İsviçre Çakısı

Yaklaşık 14-15 fonksiyonlu çok kullanışlı çakılardır. Hatta içine minimalize edilmiş pense bile bulabilirsiniz.Bıçak,tornavida,açacak gibi ek fonksiyonları günlük hayatta çok işine yarayacaktır.

Fiyat:25-35 TL

5-Çizgi Roman

tommiks

Günümüzde sahaflardan temin edebileceğiniz, eski çizgi romanlar sevdiğiniz kişiye özlemli anlar tattırabilir. Burada önemli olan ismi unutulmaya yüz tutmuş çizgi romanlar bulabilmek. Çünkü ne kadar eski olursa değerleri bir hayli artıyor. Hatta bu fiyat aralığına

küçük bir set bile tamamlanabilir. O zaman doğru sahaflara!

Fiyat:20-30 TL

4-Karton Tablo

Tablo denildiğinde insanların aklına inanılmaz yüksek fiyatlar geliyor,bunun sebebi sanırsam ''Hollywood Etkisi'' olsa gerek. Pahalı fikrini hemen bir kenara bırakıp ucuzluk pazarlarından yada gelişmiş kırtasiyelerden mukavva üzerine temiz basım yapılmış envai çeşit tablo bulabilirsiniz.

Fiyat:15-25 TL

3-Fincanlı Demlik

fincanli-demlik

İlk kez yurtdışı gezimde gördüğüm fincanlı demlik gösterişi seven bayanlar için harika bir hediye olacaktır. Renkli seçenekleri ile eminim karşınızdaki kişiyi çok sevindirecektir.Mutfak eşyası satan populer mağazalarda bu ürünü bulabilirsiniz.

Fiyat:25-40 TL

2-Telefon Kılıfları

Elimizden hiç düşmeyen telefonların kesinlikle korunmaya ihtiyaçları var. Artık düz modeller tercih edilmemekte oynadığınız bilgisayar oyununun, dinlediğiniz müzik grubunun telefon kılıflarını artık piyasada rahatlıkla bulabilirsiniz. En azından fikri ben size bu şekilde vereyim yelpazeyi siz genişletin. İnternet ve telefon dükkânlarından satın alabilirsiniz!

Fiyat:14-24 TL

1-Baskılı T-shirt

baskili-tshirt

Kişiye özel ürünlerin başında gelen baskılı t-shirtler çok güzel bir hediye olabilir.Birkaç mağazayı dolaştım ve gerçekten enteresan modellerle karşılaştım.Örneğin hediye alacağınız kişi mühendis ise “Trust me I am an engineer” , öğrenciyse “sınav var dediler geldik” ya da muzip arkadaşlarınız için “I am the best alayına rest” gibi modelleri tercih edebilirsiniz.

Fiyat:25-50 TL

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.