Online Oyunlar Hakkında Her Şey Bu Adreste

Online oyun, bilgisayar veya benzeri diğer cihazlar aracılığı ile birden fazla kişinin internet ağı üzerinden aynı oyuna bağlanarak oynayabildikleri çevirim içi oyunlardır. Bu oyunlar, tutkunları tarafından merakla oynanmakta ve her geçen gün populerliliğini artırmaktadır.

Bildiğiniz gibi internet ortamında oynayabileceğiniz binlerce oyun var.Fakat en son hangi oyunlar çıktı veya merak ettiğiniz bir oyun nasıl oynanıyor, özellikleri nedir gibi bilgilere ulaşmakta güçlük çekiyor olabilirsiniz.Bu ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz düşündüğüm faydalı bir servisi sizlere tanıtmak istiyorum:

online-oyun

Onlineoyunlar.net internet ağı üzerinden birçok kişinin dahil olabildiği oyunlar ile ilgili olarak bilgi ve haber paylaşımları yapmaktadır.Ayrıca sizlerde dilerseniz sitedeki Browser bölümü üzerinden online oyunları görerek, istediğiniz oyunu seçerek kayıt olabilir ve daha sonra bu oyunları bilgisayarınıza indirerek maceralara katılabilirsiniz yada kayıt olmadan önce oyunlar hakkında kısaca fikir sahibi olabilirsiniz.Burada oyunların türlerini, yapımcılarını, reyting değerlerini ve daha birçok istatistiksel bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Sitenin sağ tarafında bulunan Önerilen Oyunlar bölümünde en çok tercih edilen ve oldukça eğlenceli oyunlar önerilmektedir, siteyi ziyaret ettiğinizde bu kısmı da incelemenizi tavsiye ederim.Haberler bölümünde ise online oyunlar ile ilgili en güncel ve en yeni haberler paylaşılmaktadır. Örneğin, yeni çıkan online oyunlar, yapılan değişiklikler, online oyunlarda düzenlenen müsabakalar, güncellemeler, yeni çıkan yamalar, ücretli oyunlar ve yapılan indirimler, çekilişler ve daha birçok bilgi haberler bölümünde siz değerli online oyuncular ile paylaşılmaktadır.

Siteyi buradan ziyaret edebilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.