Aradığınız Android Oyunlarının Hepsi Tek Adreste

Android platformunun gelişen yapısı ve benzer oranda taşınabilir cihazların teknik yönden zenginleşmesi, oyun tutkunlarının  iştahını kabartarak bu platformda yayınlanan oyunlara ilgi duymasını sağladı.Oluşan yeni pazar ile birlikte artık hemen hemen tüm oyunları android sisteminde bulabilecek duruma geldik.  Peki bu oyunları nereden indirebilirsiniz?
android-oyunlari
Aklınıza gelebilecek çoğu kategoride android oyunlar bulunan ve çok kolay bir şekilde cihazlarınıza yükleyebileceğiniz oyunları konu alan büyük bir android oyun platformunu sizlere tanıtmak istiyorum.Akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş oyunları Google Play Store aracılığı ile mobil cihazlarınıza indirmeden sizlere sunulan detaylı ve açıklayıcı anlatımlar sayesinde çok kolay bir şekilde merak ettiğiniz  oyunlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
Sitenin sağ köşesindeki son yazılar bölümünde en son eklenen android oyunları görebilir, son yazıların hemen yanındaki incelemeler kısmında ise değerlendirmelere göre sıralanmış bir şekilde görebilirsiniz.Son olarak ise incelemeler kısmının hemen yanındaki popüler kısmında en çok tıklanan ve android oyun kullanıcılarının en çok tercih ettikleri oyunları görebilirsiniz.Popüler oyunların bulunduğu kısım aslında en kaliteli ve en çok tercih edilen oyunların bulunduğu kısımdır o nedenle bu bölümde bulunan oyunları dikkate almanızı ve mutlaka denemenizi öneririm.
Site birçok kategoride android oyunları paylaşmaktadır. Bunlar arasında 3D android oyunlar, aksiyon oyunları, araba yarışı oyunları, atari oyunları, bebek oyunları, beceri oyunları, bulmaca oyunları, çocuk oyunları, dövüş oyunları ve daha birçok kategoride oyunlar paylaşılmaktadır.Siz de uyun heyecanını bizlerle yaşamak istiyorsan şuradan ziyaret edebilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.