TechKafa ile Teknoloji Haberlerini Takip Edin

Farkında değilsin belki ama, kalbin teknoloji ile atıyor. Sabah kalkar kalkmaz hemen telefonuna sarılmadığın gün, akşam yatmadan bilgisayarında günün son oyununu oynamadığın gün, senin için zaten hiç var olmamış bir gün. En son çıkan sosyal medya haberlerini, en son güncellenen programları, en son piyasaya sürülen cihazları bilmelisin; bilmelisin ki kanın vücudunda dengeli dolaşsın. Bir teknoloji blogu olmalı, aradığın bir teknoloji haberine yahut beklediğin bir oyun duyurusuna yahut telefonundaki en son sürüm uygulamanın özelliklerine basit ve rahat bir şekilde ulaşabilmelisin ki, kalbin aksatmadan atsın. Çocukken oyuncaklarını söküp küçük motoru pil ile çalıştırıp pervane yapmış, oyuncak arabanın farındaki küçük ampulleri yorganın altında gece lambası niyetine kullanmış insansın sen, sen teknoloji için varsın.

techkafa

Ancak elinde olarak veya elinde olmayarak seçtiğin bu yolda bazı handikaplar ile karşılaşabilirsin. Kafandaki bir teknoloji haberini, veya işine lazım olan bir uygulamanın güncelleme ile gelen özelliklerini herhangi bir teknoloji blogunda düzgün olarak bulamayabilirsin, bulsan bile gerekli- gereksiz tüm detaylara bulanmış bir yazılar kaosu ile karşılaşabilirsin. Fakat biz iddialıyız, seni memnun edeceğiz.

Beyninde türlü türlü yeni oyunlar, internet, sosyal ağlar, teknolojik mobil cihazlar, çeşit çeşit videolar var ve bu hastalığının teşhisini sana zahmet vermeden biz koyuyoruz: Sen bir TechKafa'sın. İlacın ise yine bizde, zerre sıkılmadan okuyup takılabileceğin bir teknoloji blogu: Techkafa.com. Gerek bedensel, gerek ruhsal sağlığın için reçetemize kulak ver; teknoloji, incelemeler, oyunlar, sosyal medya, videolar, internet ve daha fazlasının haberleri için bu teknoloji blogu sitemizi takip et. Sosyal ağlardan da bize ulaş ki, senin için en iyi olanı yapmak için yorumlarından ve tavsiyelerinden eksik kalmayalım. Haydi TechKafa! Tıkla bizi: www.techkafa.com.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.