Sosyal Medya Gündemi Sosyal Ninja'da

En son çıkan sosyal medya haberlerinin ne olduğunu, büyük firmaların en son çıkardığı ürünlerin özelliklerini, herkesin konuştuğu o kedili videoları, son çıkan oyunları ve güncellemelerini hatta sevmediğin o grubun son çıkan müziklerini dahi bilmenin öncelikli yaşam şartı olduğu bir zamanda, sosyal medyanın hızla geliştiği bir çağda yaşıyorsun. Hızla gelişen sosyal medya ve teknoloji dünyası içerisinde belki de yapayalnızsın. Hatta şu anda bile son sosyal medya haberlerini ve teknolojik gelişmelerin hepsini bulabileceğin bir adres arıyorsun. Bunların hepsini bir insan tek başına nasıl yapabilir ki diye de soruyorsun büyük ihtimal ile şu anda kendine. Biz de birkaç cümle ile bunların tamamını yapabildiğin bir dünyadan, kutsal bir müessese olan Ninja'lıktan bahsetmek istiyoruz.

sosyal-ninja

Sosyal medya ve teknoloji mağduru olduğun, bir haber bulmak için sayfalar dolusu haber arasından CTRL + F yaptığın o günleri unut şimdi. Bu cümleden sonraki yolculuğunda senin için de uygunsa sana Sosyal Ninja diye seslenmeyi düşünüyoruz. Her şeyin hızlı bir iletişim içerisinde çoğunlukla saniyeler içerisinde gerçekleştiği günümüzde senin de ne kadar zor durumda olduğunu biliyor ve aramıza katılma vaktinin geldiğini düşünüyoruz. Tüm sıkıntılarını gidermek için de seni gündemdeki paylaşmaya değer sosyal medya haberleri, teknoloji, internet hatta müzik ve sanat haberlerini tek lokmada yutabileceğin rengarenk bir yere, Sosyal Ninja'ya götürüyoruz. Eğer sende herkes gibi bunun imkansız olabileceğini düşünüyorsan sadece Ninjalara özel aşağıdaki bağlantımıza tıkla. http://sosyal.ninja/

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.