Kadınlar Neden Pırlanta Sever

Şunu açıkça belirtebiliriz ki pırlanta sevmeyen kadın yoktur.Çünkü eşsiz olma tutkusu her bayanın içinde olan bir duygudur ve de pırlantanın ışıltısı kadınlardaki eşsizlik tutkusunu hissettiren önemli bir hediyedir.kadinlar-pırlantadir

Peki neden pırlanta ?

Elmas ile pırlanta herkes tarafından aynı şey olduğu sanılsa da aslında birbirinden farklıdır.Elmas, doğada ham maden olarak çıkarılan değerli bir taş iken, pırlanta ise elmasın 57 yüzlü bir mücevherde hayat bulmuş halidir.Dünyadaki bir çok şeyden önce doğada var olan elmas, kıymetli taşlar arasında en zor bulunanı.Sadece yapısı bile onu özel kılmak için yeterli sayılabilir.Elmasın kısa bir tanımını yaptıktan sonra böyle bir taştan yapılan pırlantanın da ölümsüz sevginin günümüze kadar uzanan  simgesi olduğunu söyleyebiliriz.

tek-tas

Her kadın elbette özeldir.Hayatınızın kadınına ona özel olduğunu hissettirecek önemli hediyelerin başında da pırlanta gelir.Baş başa yenilen romantik bir yemek ve ardından sevgi sözcükleri ile birlikte kadının parmağına takılan tektaş yüzük…Sevginizin doruklara ulaştığı noktada ona sunacağınız tek taş, aslında beslediğiniz duyguların söze gerek kalmadan her şeyi ifade ediyor.Bayanlar genellikle başka bayanlarda olan bir şeyi giymekten,takmaktan hoşlanmazlar ama emin olun pırlanta için bu durum tam tersi.Her evlilik teklifinin olmazsa olmazını tüm bayanlar biz erkeklerden bekliyor.

Sevginizi en anlamlı kılacak ve onu taçlandıracak, özel kılacak bir hediye arıyorsanız pırlanta kolye, tektaş alternatifini muhakkak göz önünde tutun.Unutmayın her kadın özeldir ve onda bunu hissettirecek en güzel hediye de pırlantadır…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.