Wix ile Bedava Web Sitesi Oluşturun!

wix-logo

İnteraktif ve zevklerinize uygun web sitesi oluşturmanız için tüm imkanları ücretsiz kullanıcılarına sunan Wix, gelecek dönemde dikkat çekecek bir bedava web site oluşturma sitesi olma misyonunu üstleniyor. Wix ile oluşturulan web siteleri incelediğinde, örnek derecede profesyonel sayfalara göz atabilirsiniz.Web tasarım alanında kısıtlı bilgiye sahip kullanıcıların, olabildiğince özgür web sayfası deneyimleri kullanıcıları şaşırtıcı derece profesyonelliğe sürükleyebiliyor.

Kullanıcılar genellikle, fotoğrafçılar, tasarımcılar ve restoran - cafe ağırlıklı web sayfaları oluşturuyor. Küçük işletmeler ve müzisyenlerin kısa sürede vazgeçilmezi olan bedava site yapma platformu Wix, sadece bireysel istekler değil kurumsal yapılara da hizmet sunmayı hedefliyor. Bu hizmetten yararlanmak ise, bedava!Wix ile bedava web sitesi oluşturan bir kullanıcının yorumunu durumu çok daha net özetleyebilir:

"Wix'i öğrenmem zaman almış olabilir. Farklı işlevleri ve tasarım esnekliği sayesinde kendi alanımda web sitem üzerinden birçok teklif alma şansım oldu. En güzel yanı hiçbir şekilde siteniz için kod bilgisine sahip olmanız gerekmiyor. "Yardım" işlevi gerçekte mükemmel çalışıyor ve kullanıcılara büyük destek sağlanıyor. Sanırım en önemli özelliği de bu diyebilirim. Wix'i öğrendikten sonra işimle ilgili profesyonel bir web sitesi oluşturmam sadece 20 dakika sürdü. Zamanın çok önemli olduğu bu dönemde, gerçekten etkileyici kolaylıkta bir platform diye düşünüyorum."

Bedava web sitesi oluşturmak için dünyanın dört bir yanından kullanıcılara kapısı açan Wix, şu anda günlük 45 bini aşkın yeni kullanıcıya hoş geldin diyor. 54 milyon kayıtlı kullanıcısı olan bu platformun olağanüstü rakamlara ulaşmasının altında şu nedenler yatıyor:

1. Profesyonel görünümlü şablonlar: 280'in üzerine profesyonel görünümlü web şablonunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Bunun yanında kendinize özel tasarım şablonu yapma özgürlüğünüz de yok değil. Yaratıcılıkta sıkıntı çekiyorsanız,  birbirinden özel tasarım şablonlarını deneyim etme şansını bulunuyor. Wix, tasarım konusunda sizlere olabildiğince destek olmaya hazır!

2. Web sitenizi oluşturmak için sürükle - bırak yöntemini kullanabilirsiniz. Görüntü, slayt ve metinlerinizi bu arayüz sistemi ile kolayca yayınlayabilirsiniz. Sezgisel kullanımının yanında basit ve sade anlaşılabilir özellikleri bu servisi öne çıkarmaya fazlasıyla yetiyor.

3. Sınırsız destek alın: Kullanıcıların sorunlarını çözmek için de profesyonel bir çözüm masasına sahip. Web sitesinde yardım konusu açarak destek alabileceğiniz gibi, konunun uzmanı ile bire bir olarak de telefon desteği alma şansına sahipsiniz.

4. Wix ile mobil tasarım deneyimi: Sadece masaüstü kullanıcılarını düşünmeyen Wix, mobil tasarımları ile de ön plana çıkıyor. Mobil tasarımınız ile ziyaretçilerinizin işini kolaylaştırabileceğiniz gibi esnek ve sürükle bırak arayüzü sayesinde mobil olarak web sayfanıza düzenlemeler yapabilir, yeni içerikler ekleyebilirsiniz.

5. SEO'ya bakış açısı: Günümüzün en önemli gelişmelerinden olan Arama Motoru Optimizasyonu önceliğini de önemseyen Wix ile arama sonuçlarında diğer web sayfalarından hiçbir şekilde farkınız olmayacak. Temel SEO ayarlarını (web sayfası için açıklamalar, başlıklar ve anahtar kelimeler gibi) rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

6. Ücretsiz hizmet anlayışı: Hosting ve domain gibi masrafları kafanıza takmadan ücretsiz web sitesi oluşturabileceğiniz gibi, alt yapısında bulunan Premium paketlerden de faydalanabilirsiniz. Ücretsiz kullanımda kesinlikle kullanıcılara premium paket almaları konusunda herhangi bir baskı ve zorunluluk yapılmıyor. Wix ile bedava web sitesi sahip olmak için Türkiye web sayfasını ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun kaliteli web sitelerini ücretsiz bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.