Türkiye Süper Ligi Artık Fifa 15 de

Oyun sektörünün öncü kuruluşlarından EA Games, fifa 15 için yoğun mesai harcamaya devam ederken oyun ile ilgili de gelişmeler internette yerini alıyor.Oyuncular, demolar ile yayınlar sürerken son güncelleme de biz Türk futbol tutkunlarını sevindirecek cinsten.Şöyle ki EA Games yaptığı açıklama ile birlikte fifa 15 de türkiye süper ligi nin oyunda 18 takımla yer alacağını duyurdu.

EA Games son bir kaç yılda oyun fanatiklerinin ısrarla türkiye futbol ligi nin bu oyunda yer alması için ısrarını sürdürdüğünü ve buna istinaden ligimizi oyuna dahil ettiklerini açıkladı.İlaveten lige yeni çıkan istanbul başakşehir, balıkesir ve mersin idman yurdunun da oyunda yerini alacaklarını belirtti.

 fifs-15-turkiye-ligi

Resmi açıklama ise şu şekilde :

        For the last few years, the loudest and most frequent fan requests has been to include the Turkish League in EA SPORTS FIFA. Today, we are proud to reveal that all 18 clubs that make up Turkey’s Süper Lig will be included in FIFA 15.

        From defending champions Fenerbahçe and perennial contenders Galatasaray, Beşiktaş, and Trabzonspor to newly promoted Başakşehir Spor Kulübü, Balıkesirspor and Mersin İdman Yurdu'na you will be able to play as any of the 18 clubs that play in Turkey’s highest-tier league. All clubs will feature authentic logos, kits, and rosters.

 

Hemen hemen tüm oyun konsollarına gelecek fifa 15 deki bu yeniliği geç kalınmış bir yenilik olarak görüyorum.Ama yine de bir oyun tutkunu olarak kendi ligimizin yer alması beni sevindirdi.Bu gelişmenin aynı zamanda PES 15 ‘e de yansıyacağını düşünüyorum.

Bu güzel haberden sonra fifa 15 ‘e ati bir kaç resimi sizlerle paylaşmak istiyorum :

fifa-15-turkiye-ligi

fifa-15-aguero

fifa-15-arsenal-stad

fifa-15-gol-cizgi

fifa-15-suarez

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.