Web’de Yeni Trend: Tek Sayfa Hosting

Blog sahipleri , web sitelerinin dosyalarını barındırmak ve site trafiğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için iyi bir host’a ihtiyaç duyarlar.Çünkü iyi bir web sitesi, site ziyaretçilerinin isteklerini hızlı bir şekilde sunmalıdır.Takip eden okuyucularım hatırlayacaklardır, host nedir , iyi bir hosting hizmeti nelere karşılamalıdır gibi konuları önceki yazımda paylaşmıştım.Bu yazımda ise günümüzde trend olmaya başlayan tek sayfa hosting kavramından bahsetmek istiyorum:

Gelişen teknoji ve ülkemizdeki yeni yasalar gereği kurumsal firmaların muhakkak bir web sitesi olması gerekiyor.Bunlara bireysel siteler de eklenince internette binlerce web sitesi farklı tasarımlar ile ortaya çıktı.Kimisi karmaşık tasarımı ve alt yapı yetersizliği yüzünden son kullanıcıya itici gelmeye başlayınca web site sahipleri artık daha sade tasarımları tercih etmeye başladılar. Böylece internet kullanıcıları aradıkları bilgiye daha kolay ve daha hızlı bir şekilde ulaşmaya başladılar.Bu durumun da onları fazlasıyla mutlu ettiğini söyleyebiliriz.Tabii tesarımın daha sadeleşmesi ve tek sayfaya indirgenmesi hosting’e olan ihtiyacı değiştirmedi.Sadece farklı çözüm önerileri sunulmaya başladı.Çünkü bildiğiniz gibi internette bir adet resim ekleyebilmek için bile bir barındırma hizmetine ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden bu tip tasarımlarda da barındırma hizmeti almak durumundayız.Bunun için en uygun tek sayfa hosting hizmetine sahip olabilmek web sitenizin sağlıklı bir şekilde çözüm sunabilmesi için önemli olacaktır.  

tek-sayfa-hosting

Peki bu hizmet ile kullanıcılar nelere sahip olacaklar ?

Hosting ve global alan adı tescili alanında lider firmalardan Turk Ticaret tek sayfa hosting hizmeti ile müşterilerine 2 adet tasarım seçeneği, sınırsız renk alternatifi, kolay içerik yönetimi, 3 adet göresel tanıtım alanı, google maps entegresi, iletişim formu eklentisi sunuyor.Üstelik tüm mobil cihazla da uyumlu.

Sunulan bu özellikli hosting hizmeti ile tek sayfa web sitenizi zahmetsizce oluşturabilir ve her türlü yeni bilgiliye kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.