Taşıt Alımlarınızda Kredi İhtiyacınıza Çözüm TEB’den

Aracınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Yoksa ikinci bir araç almak mı? Ya da ilk defa bir araç mı alacaksınız? Özellikle ikinci el araç alırken dikkat edilmesi gereken pek çok faktör bulunmakta. Ayrıca araçtan beklentiler de kişiden kişiye göre değişebilir. Kimisi kalabalık bir ailedir bagajı geniş olsun der, kimisi bekardır şehiriçine uygun olsun küçük olsun der, kimisi oturma alanı geniş olsun, kimisi yüksek olsun kimisi iki kapılı olsun ister....Önemli olan hangi aracı almaya karar vermek. Gerisi kolay.

TEB-tasit-kredisi

TEB Taşıt Kredisi ile 48 aya varan vadelerde ve çok uygun faiz oranlarıyla istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Kullandığınız taşıt kredisi piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez. Faizler yükselse bile sizinkisi hep aynı kalır. TEB Taşıt Kredisinden yararlanmak için gerekli evraklarla birlikte en yakın TEB şubesine gidebilirsiniz. Taşıt kredisi için gerekli olan evraklar bireysel ve ticari araçlar için farklılık göstermektedir. Bu nedenle www.teb.com.tr adresinden ya da şubelerden hangi evrakları toplamanız gerektiğini öğrenmeniz gerekmektedir. Sonrasında TEB şubelerindeki uzmanlar size en kısa zamanda kredinizi almanızı sağlayacaktır.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.