Ücretsiz Blogger Temaları Bulabileceğiniz Siteler

Blogger blog açma işlemlerini tamamladıysanız bu sistemi kullandıkça sistemin sahip olduğu mevcut temalar size yeterli gelmemeye başlayacak.Kendi tarzınızı yansıtan, içeriğinize uygun daha hareketli, daha şık bir tema arayışı içerisine gireceksiniz.Çünkü siteniz için doğru tema seçimi çok önemli.Ziyaretçilerinizin ilk dikkatini çeken temanız.Bunun da gözü yormayan, okuması kolay ve gerekli eklentilere sahip bir tema olması gerekiyor.

Zaman zaman blogumda sizlere alternatif oluşturması için blogger temaları paylaşıyorum.Özellikle son zamanlarda daha detaylı ve amaca hizmet eden temalara yöneliyorum.Fakat tabii büyük bir arşive sahip değilim.Yani başkasının sitesindeki temayı direkt kopyala – yapıştır tarzında sunmak pek hoşuma gitmiyor.Bu yüzden size ana kaynak olabilecek, ücretsiz blogger temaları ararken kullanabileceğiniz siteleri paylaşmak istiyorum :

ucretsiz-blogger-tema

Blogger Minimal Seo Teması

1-AllBlogTools.Com

Daha blog yazarlığına başladığım ilk yıllarda bu siteyi fazlasıyla kullanmıştım.Gerçekten renk, yerleşim, kategori gibi farklı seçenekte tema aramanıza imkan tanıyor.Sitede yüzlerece blogger şablonu mevcut.En başlarda site sahibi kendi temalarını sıklıkla yayınlıyordu fakat son zamanlarda daha çok internette farklı tasarımcıların temalarına yer veriyor.

2-Templateism.Com

Son zamanların en iyi blogger şablon tasarımcılarından diyebilirim.Özellikle günümüzün mobil cihazlarına uygun responsive ve magazin şablonları ile kendinden çok söz ettiren Syed Faizan Ali, başarılı çalışmalar ortaya çıkarmaya devam ediyor.Güncel şablonlar için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

3-SoraTemplates.Com

Yine son zamanların gözde şablonlarına yer veren diğer sitemiz.Kendine has çizgisiyle farklı kategorilerde onlarca güzel şablonu bu sitede bulabilirsiniz.

4-SeoBloggerTemplates.Com

Belki adını sıklıkla duymadığınız fakat yine benim favorilerim arasında yer alan bir site.Kendisine has modern tasarımları bu sitede bulabilirsiniz.Çok güzel minimal ve magazin şablonların olduğunu söyleyebilirim.

5-BloggerTheme9.Com

Yine son zamanlarda keşfettiğim güzel şablonlar sunan bir başka blogger tema sitesi.Sitede çok büyük arşiv mevcut değil belki ama ihtiyaçlarınızı giderecek farklı çizgilerde temalar bulabileceğinize inanıyorum.

6-BlogTemplate4u.Com

7-IvyThemes.Com

8-NewBloggerThemes.Com

9-TemplateTrackers.Com

10-Way2Themes.Com

Son Sözler

Yok mu listede türk bir site dediğinizi duyar gibiyim.Bildiğim kadarıyla kendi temasını yapıp yayınlayan blogger şablon tasarımcısı yok.Daha çok kişiye özel tasarımlar veya mevcut tasarımı düzenleyip farklı şekiller veren benim gibi blog yazarları mevcut.

MagNews Blogger Responsive Teması (Premium)

Umarım elinizde sağlam bir liste olmuştur.Elbette buradaki siteleri artırmak mümkün.Benim gözümden kaçan ya da bilerek atladığım siteler vardır muhakkak.Ama bu listenin sağlam bir liste olduğunu piyasada olan tüm temaları bu adreslerde bulabileceğinize eminim.Ücretsiz blogger temaları konulu bu yazımı sık kullanılanlara alarak elinizin altında tutabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

4 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.