Çok Marifetli Bir Hesap

Birikimlerimizi bankada değerlendirmek istediğimizde bankaların faiz getirileri bizim için en önemli kriter oluyor. Bunun için en uygun yatırım hesabını seçmeye çalışıyoruz. Oysa artık sadece faiz avantajı değil daha pek çok özelliği olan yatırım hesapları da bulunuyor. TEB’in tasarruf amaçlı hesap ürünü olan Marifetli Hesap müşterilerine günlük faiz kazandırırken, vade bozdurma derdi olmadan, para çekme ve yatırma esnekliği sunuyor. Üstelik ilk defa Marietli Hesap açanlar TEB’in tanışma faizi ile çok avantjlı oluyor.

Marifetli Hesap müşterileri para çekme ve para yatırma esnekliği içinde olduğu kadar bu hesap için hesap işletim ücreti de ödemiyor. Ayrıca bu hesaptan yaptıkları havale ve eft işlemlerini de ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.

teb-marifetli-hesap-

Marifetli hesabın marifetlerine bakacak olursak;

  • Günlük faiz kazandırıyor
  • Gün içinde hesaba para yatırmak veya çekme imkanı sunuyor
  • EFT / Havale ve hesap işletim ücreti alınmıyor
  • TL, USD ve Euro döviz cinslerinden hepsiyle ayrı birer hesap açılabiliyor ve herbir döviz hesabı için tanışma faizi kazanılıyor
  • Talimat vererek düzenli olarak birikim yapılabiliyor.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.