Blogger Film Teması : Moviexpose [Responsive]

Moviexpose, blogger film teması arayanlar için harika bir alternatif.Özellikle sinema eleştirileri, sinema toplulukları ya da film izleme siteleri konusunda çalışma yapmak isteyen blog yazarları için isteklerini karşılayacakları bir tema.Tema iki farklı tasarım ile birlikte geliyor.Açık ve koyu arkaplandan herhangi birini blogunuz için uygulayabilirsiniz.Kısaca temaya yakından bakarsak:

Responsive Tasarım

Günümüz temalar için büyük önem taşıyan responsive özelliğine sahip.Tema tüm mobil cihazlar ile uyumlu.

Seo Uyumlu

Temanın olması gereken seo ayarları yapılmış durumda.

Temel Araçlar Hazır

Blogumuzda olması gereken “ilgili yazılar”, “sosyal paylaşım butonları” gibi eklentiler mevcut.Bunun yanında adsense reklam yerleşimi hazır.

Blogger şablon değiştirme

moviexpose-light

Minimal Seo Blogger Teması

Son Sözler

Tema yapımcısı tarafından ücretsiz olarak sunulmuş ama credit linkini kaldırmak ve ömür boyu destek alabilmek için temanın premium versiyonu 4.95$ ‘ a satın alabilirsiniz:Blogger film teması arayanların kaçırmayacağı bir tema olduğunu düşünüyorum.Ne dersiniz ?

ÖnizleDownload

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

11 yorum:

 1. güzel tema hocam arşivime aldım. Credit linkini kaldırmak için para vermeye gerek yok ama ben yöntemi söylemiyeyim. Tasarımcının ekmeğine taş koymayayım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hem yöntemi söylemeyin, hem de siz yapmayın :)

   Sil
 2. çok iyi bir tema linki kaldırırsak ne olur

  YanıtlaSil
 3. linki kaldırırsan ayıp olur:)İşin şakası bir yana tema yapımcısına saygısızlık olur.Kesinlikle kaldırma.İllaki kaldırmak istiyorsa 5$ çok değil.Ödersin temayı satın alırsın.

  YanıtlaSil
 4. harika bir tema gerçekten herkeze tavsiye ederim ehliblog ada çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. ben kullanıyorum harika bir tema tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 6. mobil sürümü yok mobilden girildiğinde temanın satıldığı siteye yönlendiriyor çok emek verdim film izleme siteme hepsi boşa gitti değiştireceğm http://profilm-izle.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir yerde yanlışlık yapıyor olmayasınız ?Sitenize baktım ama mobil sürüm için blogger kullanıyorsunuz.Birlikte bakabiliriz isterseniz...

   Sil
  2. et yanlışlık yapıyormuşum :) neyse düzelttim teşekkürler

   Sil
 7. Gerçekten güzel bir temaymış. Bunun wp için olanı var mıdır, bilginiz var mı?

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.