Kredi Hesaplamada Kolaylık

Bir ev almaya mı karar verdiniz? Ve konut kredisi kullanmaya..Ya da taşıt kredisi kullanarak arabanızı değiştirmeye..Evinize tadilat mı gerekiyor, baharın gelmesiyle özlemini çektiğiniz seyahate mi gitmeye karar verdiniz? Ya da hiç beklemediğiniz masraflar üst üste gelince altından kalkamaz oldunuz. Pek çok farklı sebepten dolayı ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünüyor olabilirsiniz.

Kredi kullanmaya karar verdiğinizde öncelikle hangi ihtiyacınız için kredi kullanacağınıza ve ödemelerinizi ne kadarlık bir vadeye yaymak isteyeceğinize iyi karar vermeniz gerekiyor. Kısa vadeler aylık ödemelerinizi yüksek tutabilir, uzun vadeler de ödeyeceğiniz faizi arttırır. Hangisi sizin için daha avantaj sağlayacak bunu iyice düşünmelisiniz.

teb-kredi-hesaplama

Kredi almadan önce aylık ödeme miktarlarınızı ve toplamda ne kadar bir ödeme yapacağınızı öğrenmek TEB Kredi Hesaplama aracı ile artık çok kolay. Kredi türünüzü, almak istediğiniz kredi miktarını ve vadenizi yazıyorsunuz, size hemen hesaplıyor. Bu sayede bütçenize göre bir ödeme planı oluşturarak size en uygun krediyi seçebilirsiniz.

Cepte TEB ile Dünyada İlk Defa Kartsız Para Çekme

Kredi başvurusu yapmadan önce www.teb.com.tr adresinden hangi kredi için nasıl başvurmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Çünkü kredi cinsine göre başvuru şekilleri ve evrakları değişiklik göstermekte. İhtiyaç kredisi için kısa mesaj atarak, telefonla ya da internetten başvuru yapabiliyorken taşıt kredisi ya da konut kredisi için bazı evraklarla şubeye gelmeniz gerekmekte.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Teb kredi hesaplama aracı mükemmel bir hizmet olmuş. Her bankada var fakat TEB'inki kadar kolay ve işlevsel değil.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.