Eğlenceli Oyunların Merkezi

Macera oyunları herkesin vazgeçilmezi. Korsanlara karşı savaşmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Korsanlara Karşı serisinin ilk oyunu herkesin öncelikli tercihi. Saldırıya uğramış adanızı korsanlara karşı koruyun. Adanızın güvenliği sizin hakimiyetinizde olacak. Ne kadar çok düşmanı suya düşürürseniz o kadar fazla puan alacaksınız. Puanlar yeni silahlar almanızı sağlayacak. Yeni silahlar da düşmanlarınızı daha kolay yenmenizi.Ancak ileri ki seviyelerde düşmanlarınızı vurmak hiçte kolay değil. Araya giren engellere takılmadan atışınızı yapmalı düşmanlarınızı yenmelisiniz. İsterseniz oyunun hikayesini izleyebilir ya da skip tuşuyla izlemeden geçebilirsiniz. En çok düşmanı siz vurun en çok puanı siz toplayın.

Savaşın ortasında yer almak tam size göreyse Kantır Savaşını mutlaka denemelisiniz. Bu oyunda beton bariyerlerin arkasına saklanarak düşman kurşunlarının hedefi olmaktan kaçınmalısınız. Ancak onları vurmak için ateş etmeniz gerekecek. Şarjörünüzün boş olmamasına dikkat edin. Düşmanlarınızı headshot ile vurarak tek atışta devirebilirsiniz. Kantır savaşı heyecan dolu yapan en önemli şey oyundaki grafik kalitesi. Müthiş simülasyon sizi adeta savaşın ortasına çekecek. Düşmanlarınızı teker teker vurun ve ilerleyin.

En popüler oyunlar her zaman tokoyunda sizlerle. Vakit geçirmenin en eğlenceli yolu : tokoyun.com

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. merhaba poyraz abi ben de öğrenciyim ve boş zamanlarım da oyun oynuyorum bu oyun sitesi tam benim içinmiş sağol abi

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.