Kablosuz Alarm Sistemlerinde Çözüm Ortağınız

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık oturduğumuz yerden işlerimizi yönetmenin telaşında olmaya başladık.Evimizi, iş yerimizi ve yakınlarımızın bulunduğu ortamı çeşitli güvenlik gerekçeleri sebebiyle uzaktan koruyabilmek adına alarm sistemlerini kurup yönetmeyi tercih ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

Alarm sistemlerini her dönemde önde tutan en önemli sebep kuşkusuz hırsızlık olaylarıdır.Çünkü yıllar geçse de kötü niyetli insanlar her zaman var olacaktır ve bu yüzden malımız, eğer onu korumazsak her an çalınma riskiyle karşı karşıya kalacaktır.Tabii alarm sistemleri sadece hırsızlara karşı alınan bir önlem olarak düşünülmemeli.Her türlü yangın, su-gaz kaçağı ve deprem gibi insanın başına her an gelmesi muhtemel olaylarda da önceden haberdar olmak ve ona göre aksiyon almak amacıyla da  tercih edilmektedir.

Alarm sistemlerinde önemli noktalardan birisi de malzeme kalitesinin yüksek olmasının yanı sıra satış öncesi ve satış sonrası teknik destektir. Sistemin kullanışlı, güvenilir ve kurulum işçiliğinin de iyi yapılması çok önemlidir. Böylesine ciddi bir uygulamada yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş haberleşme elektroniği alanında Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya çapında üretim tesis ve standartlarına sahip Karel firması ihtiyacınızı karşılayacaktır.Dünyanın bilinen ve güvenilen kurumlarından Brand-Finance'ın her sene hazırladığı "Türkiye'nin En Değerli 100 Markası" listesindeki markalardan biri olarak gösterilen Karel Türkiye’nin 30’dan fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç eden pazar lideri markasıdır. Peki karel bu noktada size nasıl bir çözüm getiriyor?Kablosuz alarm sistemlerindeki çalışma prensibi nasıl ?

Evinize veya iş yerinize kurulan kablosuz alarm sistemi herhangi bir uyarı anında Alarm Haber Alma Merkezlerini(AHM) devreye alıyor.  Valilik onayı ile resmi olarak görev yapan bu özel kuruluşlar sayesinde alarm sisteminizin merkeze bağlanıp takibi mümkün. Her türlü alarm uyarısı bu merkeze iletiliyor ve sizin onayınızla belirlenmiş gerekli merciler bilgilendiriliyor. Anlaşmalı alarm haber alma merkeziniz hırsızlık anında polise, yangın anında itfaiyeye ve eğer hastanız varsa hasta alarmı anında anlaşmalı olduğunuz hastaneye veya ambulansa haber verebilir.Bunun yanında eğer bu sistemi kurarsanız sigorta ödemelerinizde de tasarruf sağlayabilirsiniz.Mevcut sigorta şirketini bilgilendirip gerekli evrakları sağladığınız takdirde risk durumunuz en aza ineceğinden sigorta ödemelerinde indirim sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, 600 binden fazla işletmeye hizmet veren ve son günlerde tercih edilen kablosuz alarm sistemleri konusunda lider olan Karel firmasını bu türden ihtiyaçlarınızı karşılamak için tercih edebilir ve kaliteli hizmet anlayışına güvenebilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

4 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.