2014 Fifa Dünya Kupası Maç Programı [Fikstür]

Dünyanın en büyük futbol organizasyonlarndan olan 2014 Fifa dünya kupası turnuvasının başlamasına 1 aydan kısa bir süre kaldı.Özellikle yaz dönemlerinde futbolsuz geçen ve yalancı transfer dedikodularını takip ederek geçirdiğimiz bu zamanı dünya yıldızlarını izleyerek geçireceğimiz için bir futbol tutkunu olarak sevinçli olduğumu söyleyebilirim.Eminim benimle aynı duyguları taşıyan okuyucularımda mevcut.Bu yüzden zaman zaman dünya kupasına ait paylaşımlar yapmayı sürdüreceğim.

Bildiğiniz gibi 2014 dünya kupası fikstür yani maç programı belli.Eğer siz de bu programı merak ediyor ve takip etmek istiyorsanız size bu noktada yardımcı olacak güzel bir şekilde hazırlanmış excel dosyasını sunacağım.Bu dosya 60 dan fazla dil desteği içeriyor ve türkçe de bunlardan biri.

Dosyada ilk elemede maç programı ve sonuçları yazacağınız kısım mevcut.Siz bu sonuçları yazdıkça puan durumu ona göre şekilleniyor ve bir üst tura kim çıkacak o belirlenebiliyor.

Dünya Kupası 2014 Yazı Fontu

Dünya Kupasının Sevimli Maskotları

Kullanımı kolay güzel hazırlanmış bu excel dosyasını bilgisayarınıza indirebilir ve maç sonuçlarını tutabilirsiniz.İsterseniz önceden kehanette bulunup maç skorlarını tahmin etme gayreti içinde de olabilirsiniz.

Dosyayı aşağıdaki adresten ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Eee ne dersiniz beyler, bu senenin şampiyonu ya da sürprizi kim olabilir?

Download

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.