SEOZOM ile SEO'yu Takip Edin

Bu gün sizlere ülkemizde yeterince kaynağı olmayan SEO sektöründen bir ajansı ve aynı zamanda bloğu tanıtmak istiyorum. Web sektöründe en önemli olan alanlardan birtanesi şüphesiz ki SEO. Günümüzde internet sitesi yaptıran tüm kobiler bu sitelerin bir işe yaramasını, internet üzerinden potansiyel müşterilerine ulaşmasını istiyor. Bunun için başvurulan en önemli alan arama motoru reklamcılığı ve arama motoru optimizasyonu. Fakat ne yazık ki bu alanda hizmet veren profesyonel şirketler sınırlı sayıda. Elbetteki bunun sebebi yetişmiş insan gücünün olmaması ve bu alanın amatörlerin eline mahkum olması.

İşte bu yüzden sizlere bu gün SEOZOM adlı SEO ajansını tanıtacağım. SEOZOM kurumsal firmalara ve kobilere SEO hizmeti vermek ve bu alanda araştırmalar, analizler yaparak sektördeki bilgi eksikliğini gidermek amacıyla kurulmuş bir ajans. Bu ajansı farklı kılan şey ise kurucularının kurucularının vizyoner olması. Vizyoner olmak derken neyi kastediyorum. Bu site diğer SEO sitelerinden farklı olarak kullanıcılarına alışılmışın dışında bilgiler ve hizmetler vereceğini söylüyor. Bunun için harekete geçmişler bile. Wordpress severler için EnBiBlog adı ile SEO uyumlu bir wordpress temayı tasarlayıp ücretsiz olarak dağıtmışlar. Bunun dışında SEO araçları yapmaya başlamışlar. İlk işleri sayfa hızını ölçen ve sayfa hızını yavaşlatan etkenleri kullanıcıya gösteren bir SEO aracı yapmak olmuş. Ayrıca bunların dışında SEOZOM Blog ile kullanıcılarına her zaman tekrarlanan bilgiler vermek yerine yabancı SEO sitelerinde en çok beğenilen haftanın yazılarını çeviri yapmayı hedefliyorlar. Şahsen bu çeviri işinin sektör adına oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Zira SEO blogları sadece yazılmış olmak için yazılan ve birbirinin tekrarı olan makaleler ile doldu taştı. SEO makalelerinin Türkçe'ye çevrilmesi sektör adına çok önemli bir adım. Nede olsa ülkemizdeki web yöneticilerinin ingilizce öğrenememek gibi bir sorunları var.

Benim gözümde siteyi farklı kılan bir başka unsur da sitenin tasarımı. Evet size biraz komik gelebilir ama internet sitelerinin tasarımı gerçekten bu siteyi benim gözümde farklı kılıyor. Çünkü internet siteleri için güzel bir tasarım yaptırmışlar, anlaşılan profesyonel bir iş. Siteyi kurarken bu kadar özenilmesi bence bu yeni girişimin SEO alanında önemli bir noktaya geleceğini gösteriyor. Şu ana kadar gördüğüm hiçbir ajansda yada blogda böyle kaliteli bir site tasarımı ile karşılaşmadım. Bence bu bile diğer SEO sitelerinden farklarını tek başına ortaya koyuyor. SEO ile ilgilenen herkesin kesinlikle takip etmesi gerektiğini düşündüğüm bir kaynak.

Ehl-i Blog Takipçilerine %15 İndirim:

SEOZOM Ehl-i Blog takipçilerine özel nisan ayının sonuna kadar geçerli olan %15'lik bir indirim kuponu oluşturdu. SEO alanında teknik destek almak isteyen takipçilerimizin bu fırsatı kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum. "Ehl-i60" kodunu kullanarak SEO ücretlerinde, rapor ve analiz ücretlerinde %15'lik indirim kazanabilirsiniz. SEOZOM ekibi isteyenler için 200 TL karşılığında sitelerinin detaylı raporlamasını yapıyor. Ehl-i Blog takipçileri bu fırsattan 160 TL'ye faydalanabilecek.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.