Blogger da Belirli Bir Yazı İçin Yorumlar Nasıl Kapatılır

Yazılarımıza yorum almak beni keyiflendirdiği gibi eminim sizleri de keyiflendiriyordur.Çünkü yazınızın okuyucuda yankı uyandırması ve okuyucunun sizi dikkate alması aldığınız yorumlarda belli olmakta.Fakat kimi zaman bazı yazılarda yorum yapılmasını engellemek isteyebiliriz.Şöyleki duyuru niteliği taşıyan bir yazı ya da reklam içerikli bir yazı yazmış olabilirsiniz ve de bu yazılara yorum yapılmasını istemiyor olabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken yazınızı yayınlamadan önce yorum yapılmasını engellemek olacaktır.Peki blogger da belirli bir yazı için yorumlar nasıl engellenir?  • Blogger hesabınıza giriş yapın 
  • Yazı yazdığınız editör kısmına gelin. 
  • Yazınızı tamamladığınızı varsayarsak sağ taraftaki menüde seçenekler kısmına tıklayın. Okuyucu yorumlarına izin verme seçeneğini göreceksiniz. 

Eğer yazınız daha önce yayınlanmış ve yorum almışsa onları gösterip göstermemeyi de buradan ayarlayabilirsiniz. Yukarıdaki ayarları yaptığınızda kolayca belirli bir yazı için yorum yapılmasını engellemiş oluyorsunuz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.