Google Plus daki Blog Yazarları Sayfasına Davetlisiniz

Google plus ilk açıldığında açtığım fakat bir kenarda bıraktığım blog yazarları sayfasını yaklaşık 1 ay önce tekrar aktifleştirdim.Bu sayfayı kurarken amacım ülkemizdeki blog yazarları arkadaşlar için internet, seo, adsense gibi konularındaki faydalı yazıları bularak onlarla paylaşmak.Bu yüzden kendi takip listemdeki ve aramalarım sonucu bulduğum yazıları bu sayfada paylaşıyorum.Sizler de bu sayfamıza katılarak faydalı yazıların güncellemelerini alabilirsiniz.
Şu anda sayfa az sayıda kişi tarafından takip ediliyor fakat sizlerin desteğiyle kısa sürede artacağını tahmin ediyorum.Sizlerden ricam eğer sayfayı takip etmediyseniz takip edin ve arkadaşlarınızı beğenmesi konusunda davet edin.Bunun yanında benim gözümden kaçan sizin beğeniyle takip ettiğiniz siteler (kendi siteleriniz de olabilir) varsa benimle paylaşırsanız, ben de yazıları bu sayfamda paylaşacağım.
 Blog[1]
Poyraz Şahin profilini takip ederek gösterdiğiniz aynı ilgiliyi blog yazarları sayfasını da takip ederek göstereceğinize eminim.Kısa bir bilgilendirme yazısını sizlerle paylaşmak istedim.Faydalı ve etkili diğer makalaler yakında gelecek.İzlemeye devam edin….

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

5 yorum:

 1. Aslında gerçekten iyi bir fikir blog yazarlarını bir araya toplamak.

  YanıtlaSil
 2. Çabanız ve emeğiniz için içtenlikle sizi kutlarım. Çok kişiye ulaşılabilmesi için biz de elimizden geleni yapmaya çalışacağız.
  Saygı ve selamlarımla.

  YanıtlaSil
 3. desteğiniz için teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. selam,ehliblog cok iyi yapmışsın,blog yazarları kendi aralarında bilgi ve tecrübelerini paylaşırlar.tesekkürler Ehliblog

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.