Ev Temizliği ve Temizlik Şirketleri

Ev temizliği günümüzde çalışan kadınlar için can sıkıcı bir hal almaya başladı. Haftanın beş gününü iş stresi ile geçiren bayanlar ev temizliği konusunda artık temizlik şirketlerine sıklıkla başvurmaya başladı. Birçok insan eşinin dostunun evini temizleyen temizlikçi bayanlar ile çalışmak isterken daha önce bu şekilde çalışıp sıkıntı yaşayan insanlar ise temizlik şirketleri ile çalışarak güvenilir bir hizmet almak istiyor. Sıkıntıdan kastım evde eşya kaybolması, temizlik personeline yeteri kadar güvenilmemesi yada insanların karşısında daha kurumsal bir yapı görmek istemesi oluyor.

evtemizligi

Bende sizlere bu gün bir temizlik şirketini tanıtarak temizlik hizmeti alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine değineceğim. Tanıtacağım temizlik şirketi ünallar grup temizlik şirketleri. Bu firma yaklaşık olarak 10 yıldır temizlik alanında evlere ve kurumsal şirketlere hizmet veren bir firma. A101, Nişantaşı Üniversitesi gibi birçok referansa sahip olan ünallar grup ev ve ofis temizliği konusunda da oldukça titiz çalışan personellere sahip. Eğer ki bir temizlik firmasından hizmet alacaksanız kesinlikle bu firma ile görüşmenizi tavsiye ediyorum.

Temizlik hizmeti alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Temizlik hizmeti alacaksanız bu konuda kesinlikle bir temizlik şirketi ile çalışmanızı öneririm. Zira sağdan soldan bulduğunuz gündelikçi kadınların size bir yanlış davranışı biraz uygun fiyata hizmet alayım derken size çok daha pahalıya mal olabilir. Peki ama temizlik şirketinden hizmet alırken neye dikkat etmeliyim ? İşte bunları maddeler halinde sizinle paylaşıyorum;

  • Referanslar
  • Firmanın Geçmişi
  • Firmanın faliyet belgeleri
  • Elemanlarının kalifiye durumu
  • İnternet üzerindeki referanslar

Yukarıdaki 5 madde bence hizmet almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli konular. Ayrıca ev temizliği yaptıracak olan bayan arkadaşların http://unallargrup.com.tr/ev-temizligi.html adresinden detaylı bilgi almasını tavsiye ediyorum. Burada ev temizliği yaptırırken nelere dikkat etmeniz gerektiği ve hizmet almadan önce bilmeniz gerekenler açıklanmış.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.