Ev Dekorasyonu İçin Yeni Bir Adres: Dekosor

Gün geçmiyor ki internet üzerinde heyecan verici yeni bir proje başlamasın. Bu gün sizlere farklı konsepte sahip bir alışveriş sitesini tanıtacağım. Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi sitenin adı dekosor. Dekosor ev dekorasyonu için geliştirilmiş bir alışveriş sitesi. Fakat bu internet sitesi diğer sitelerden farklı bir konsepte sahip. Bu site herhangi bir ürün satmıyor. Size ürün satan firmaların hepsini tek bir sayfa altında görme imkanı sağlıyor. Yani biraz daha açacak olursak; örneğin eviniz için puf minder bakıyorsunuz bunun için birden fazla internet sitesini gezerek puf modellerine bakarak zaman kaybetmenize gerek yok. Dekosor'un puflar sayfasına girerek tüm puf modellerini tek bir sayfa altında görüntüleyebilir istediğiniz modelin üzerine tıklayarak o ürünü satan sitenin ürün sayfasına gidip alışverişinizi yapabilirsiniz. Böylelikle 10 adet internet sitesinde vakit kaybetmeden zamandan tasarruf ederek ürünleri tek bir sayfada görüntüleyebilirsiniz.

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi almak istediğiniz ürünün kategorisini seçerek tüm ürünleri tek sayfada görebiliyorsunuz. Aslında bu konsept daha önce yurtdışında kullanılan bir konsept fakat ülkemizde bunu yapan sınırlı sayıda internet sitesi var. Bu sınırlı sayıda yapan internet siteleri de genellikle hatta genellikle demeyelim neredeyse tümü tekstil ürünleri üzerine. Dekosor bu anlamda ev dekorasyon sitelerini tek çatı altında barındıran ilk firma diyebiliriz. Hangi mağazalar var diyebilirsiniz aşağıda sitenin hangi internet sitelerinden ürün çekip kullanıcılarına gösterdiğini listeledim;

  • Koçtaş 
  • Evmanya 
  • Evim.net 
  • Mudo 
  • AltıncıCadde 
  • Vivense 
  • Markafoni 
  • Trendyol

Şu an için 8 adet internet sitesinin ürünlerini listeleyen dekosor'un genel müdürü ilerleyen günlerde bu sayıyı ilk etapda 15 ve daha sonra 30'a çıkartmayı planladıklarını söylüyor. Ayrıca dekosor yakın zamanda açacağı blog kısmı ile de ev kadınlarının ilgisini çekecek gibi. Ben projeyi çok başarılı buldum. Kendilerine yayın hayatlarında başarılar diliyorum.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.