Aradığın Ehil Seni Bulsun

İnternette online ticaretin artması eşya alım satımdaki hareketliliği artırmasının yanında türlü hizmetlerin de ticaretinin yapılmasını sağladı.Örneğin internette sıklıkla telefon, beyaz eşya, ev dekorasyon malzemeleri gibi ürünleri kolaylıkla oturduğunuz yerden alabiliyorsunuz.Artık bunların yanında yaşadığınız ya da çalışma ortamları için de türlü hizmetler satın alabileceğiniz firmalar mevcut.Evinizin tadilat işleri mi var yoksa çalışma ortamınızın ısıtma sistemi ile ilgili bir sıkıntınız mı var?Günlük yaşantınızda benzer sorunları çözümlemek zorunda kalabilirsiniz.Yalnız bu gibi durumlar için hizmet alabileceğiniz firmalar veya ustalar ararken bazen çok zorluk çekersiniz.Eğer tanıdığınız birileri yoksa işin içinden çıkmak daha da zorlaşır.Tanıdığınız birileri de olsa işin ederi konusunda daima şüphelerini olacaktır.Bu işi daha uygun yapan firma var mı, acaba bu firma kaliteli iş yapıyor mu gibi sorularınıza doğru cevaplar alabileceksiniz.

ehil

Ehil.com yukarıda bahsettiğim durumlar için sizin işin içinden çıkılması güç durumlardan kurtaran harika bir servis.Adından da anlaşılacağı üzere yaptıracağınız hizmet için size işin ehillerinden teklifler gönderiliyor ve siz de bu tekliflerden sizin için uygun olanı seçip hizmeti satın alabiliyorsunuz.Örneğin boya badana işiniz var ve bu işi yaptırmak için boya badana şirketleri arıyorsunuz.Bu arama işlemini ehil.com’a bırakarak sorununuzu kolayca çözebilirsiniz.Nasıl mı?Sistem şu şekilde işliyor : Bu servise üye olan şirketler size yapacağı hizmet karşılığında bir bedel içeren tekliflerini sunuyorlar ve siz de gelen teklifler içerisinden size uygun olanı seçiyorsunuz.Sistem basitçe bu şekilde işliyor.Maksimum 5 firma 24 saat içerisinde size cazip tekliflerini sunuyorlar size de içlerinden birisiyle anlaşıp işinizi yaptırıyorsunuz.Sonrasında ise müşteri temsilcileri size ulaşıp aldığınız hizmeti değerlendirip puanlamanızı istiyorlar.

Ehil.com un getirdiği bu yöntem sayesinde iş yaptırma telaşınız daha kolaylaşıyor.Çünkü kaliteli işçilik yapan ve uygun olan bir firma bulmak günümüzde çok zor.Alacağınız hizmetin bedelini kıyaslamak ve teklifi veren firmanın bilgilerini, referanslarını oturduğunuz yerden kontrol etmek oldukça keyifli.Bu yüzden size bu kolaylığı ücretsiz bir şekilde sunan  ehil.com u ziyaret etmenizi öneririm.Ücretsiz üyelik ve ücretsiz bir teklif çalışmasıyla işinizi uygun ve kaliteli iş yapan firmalara yaptırın.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. 1 ay önce mutfak tadilatı yaptırmıştım. Hiç aklıma gelmemişti bunun için İnternet'i kullanmak. Şimdi aklımın bir köşesine yazdım. Mutlaka bir gün işe yarar.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.