İlham Veren Facebook Kapak Resimleri

Facebook zaman tüneli tasarımına geçtikten sonra bu tasarımın en eğlenceli hali kapak fotoğrafları ile profil fotoğraflarına getirilen ilginç tasarımlar oldu.Özellikle bazı markalar kendi sayfaları için tasarladıkları resimler, gerçekten insanı cezbediyor.Şu and kapak fotoğrafı olarak ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama eğer özel bir tasarım yapmak isterseniz size ilham verebilecek facebook kapak fotoğraflarını derlemek istedim.Aşağıdaki tasarımlara bakarak kendi sayfanız için de bir şeyler yapabilirsiniz.

Aly-Moffatt besnson-chou Cody-Cosmo-Kelderman Ekkapong-Techawongthaworn Enri-Pedernera fb-timeline-bmw fb-timeline-drpepper fb-timeline-fanta fb-timeline-ford fb-timeline-pizzahut Graziano-Vincini-1024x431 James-Jackson-660x288 Jérôme-Vadon-1024x427 Krister-Nielsen Oliver-Elsner Rafa-Ferro Thinkology-1024x461

 

Sizin favoriniz hangisi ?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

4 yorum:

 1. Bu tip kapak fotoğrafları bilyorsunuzdur ki artık ilham verici değildir. Bu tarz fotoğraf hazırlayan siteler mevcut.

  YanıtlaSil
 2. Facebook da artık sıkıcı olmadı mı? Öyle sıkıcı hale geldi ki, Blogumun face adresini düzenlemek bile başlı başına can sıkıcı. Birde kapak fotoğrafımı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim için hala sıkıcı değil,hele siyasi tarışmalar yokmu, kepsler falan... 2009 dan beri feysdeyim sıkılmadım.

   Sil
 3. Facebook sıkıcı olsa da herkesin bir hesabı olduğu için hala en önemli trafik kaynaklarından.Elbette bu tarz resimleri ortaya çıkaran servisler var ama nasıl bir şey yaptırabilirsiniz konusunda fikir verebilir diye düşündüm.Teşekkürler

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.