Çekilişe Katıl Seo Ya da Logo Hizmetini Ücretsiz Yakala !!!!

Sitemi ziyaret eden, benim bu noktalara gelmemi sağlayan değerli okuyucularım için küçük bir sürpriz hazırlayarak bir çekiliş hazırladım.Uzun bir süredir okuyucularıma blogum üzerinden bir ödül sağlayamamıştım.Bunun eksikliğini gidermek ve sitelerinize fayda sağlama amacıyla böyle bir yol izlemek istedim.Bu çekiliş sonunda okuyucularımı birbirinden güzel hizmetler bekliyor.Hizmetler diyorum çünkü bir internet, teknoloji blogu olarak sizlere bu alanda bir fırsat vermek istedim.Tablet,telefon tarzı büyük çaplı bir hediye de veremeyeceğim için bu yolu tercih ettim. ehliblog-cekilis

Bu  çekiliş sonucunda neye sahip olacaksınız ?

1 - Bu aralar seo, ziyaretçi trafiği konusunda onlarca şikayet maili almaktayım.Bu noktada sizlere destek olmak amacıyla daha önce çalıştığım faydasını gördüğüm bir seo hizmeti sunacağım.Bu paketle birlikte ; organik-trafik

 • Tam bir ay boyunca google dan, belirlediğiniz 3 kelime üzerinden gerçek ziyaretçi aramasıyla sitenize erişim sağlanacak.
 • Sitenize gelen ziyaretçileri 24 saat içerisinde size verilen link ile takip edebileceksiniz.
 • Günde 40-45 kişi tarafından bir ay boyunca sitenize erişim sağlanacak.
 • Seo çalışması Google ın son güncellemelerine uygun, tamamen organik ve sitenize zarar verecek bir uygulama içermeyecek.
 • Bir aya yayılan çalışmayla gerçek sonucu alexa değerlerinde göreceksiniz.
 • Sitenizin gerekli seo ayarları tarafımdan kontrol edilip daha sonra çalışmaya başlanacaktır.(siteniz blogger altyapılı ise)

2 – Diğer hizmetimiz de tasarımla ilgili olacak.Eğer logo,banner veya kapak fotoğrafı tarzında bir çalışmanız varsa bunu sizler için yapacağız.Siteniz için logo ya da reklam banner i veya google plus, facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde kullanabileceğiniz kapak fotoğrafına sahip olacaksınız.

banner-logo

 • Resim tamamen sizin isteğinize göre olacak.
 • Siz tatmin olana kadar yeteri sayıda değişiklik yapılacak.
 • Tam anlamıyla profesyonel bir çalışmaya sahip olacaksınız.

Çekilişe Nasıl Katılırım

İmkanım olsaydı bu hizmetleri ücretsiz herkese vermek isterdim fakat imkanlarım kısıtlı olduğu için sizler arasında seçim yapmak zorundayım.

Çekilişe katılmak için yapmanız gereken :

   + Kesin Şart

 • Bu yazımı google plus sayfanızda paylaşın ve beni takip edin.(Aktif olarak google plus kullanmayan okuyucularım facebook dan da yazıyı paylaşabilir.)

   + Kazanma İhtimalinizi Artırın

 • Tanıtım yazılarını her blog yazarı gibi ben de seviyorum.Eğer blogunuzda benden bahsedip yazarsanız bu size +3 puan getirecek.(Yazı en az 100 kelime olmalı.Böyle bir çalışma yapacaksanız önceden muhakkak benimle iletişim kurun)
 • Sitemi mail yoluyla takip ederek +1 puan sahibi olacaksınız

Son Sözler

Sitenize değer katacak bu servisleri sizlere sunmak istedim.Eminim tepkileriniz olumlu yönde olur ve çok sayıda okuyucum katılır.Sizlerden beklentim yorum bölümünde

 • Google plus profil ID nizi (buraya bakarak paylaşımınızı kontrol edeceğim)
 • mail adresinizin isim kısmını (abcd@hotmail ise siz sadece “abcd” yazın) belirtmeniz.
 • Tanıtım yazısı yazacaksanız bana önceden mail atın.İletişim

Örnek :

107447404373253176636  //  “abcd”

 

Random.org aracılığıyla yapacağım çekilişi 03.02.2014 tarihinde yayınlayacağım.Son katılım ise 02.02.2014  23:59.Çekilişin 2 kazananı olacak.Birinci kazanan istediğini seçecek diğer kazanan ise geriye kalan ödülü almaya hak kazanacak.

Herkese bol şans…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

7 yorum:

 1. https://plus.google.com/u/0/115763108082316712889/posts/EC61ZCc3AxV
  evdeyazar@gmail.com
  çok güzel bir hediye olacak:)

  YanıtlaSil
 2. https://plus.google.com/u/0/101459596464431967296/posts
  erkankb@gmail.com
  ßaşarılarınızın devamını dilerim. Gönlü güzel olanın hediyesi bir selam olsa kafii dir bizce..

  YanıtlaSil
 3. Hocam sen kaliteli yayınlar yap , hediye falan istemiyorum. Ayrıca tablet vs. yüklü olabilir ama usb bellek falan , hani elle tutulabilecek bir şey olsa da iyi olurdu. hediyeler beni kesmediği için katılyorum ama katılanlara boş şans

  YanıtlaSil
 4. @evdeyazar
  mail yoluyla takip ederseniz + puan alacaksınız.İsterseniz bu aşamayı da tamamlayın
  @netlobi
  tanıtım yazınız ve paylaşımınız için teşekkürler
  @adsız
  öneriniz için teşekkürler.Söylediğiniz hediye bütçesine ulaşırsam elbette onu yapacağım.Ama emin olsun buradaki ödüller de sitenize olumlu katkı yapacaktır.

  YanıtlaSil
 5. https://plus.google.com/u/0/116122067446001355846/posts/4FM8PmbMEq3
  burakk1921@gmail.com

  YanıtlaSil
 6. Arkadaşlar çekiliş tamamlanmıştır !!! Buna göre;
  @evdeyazar
  2 puan
  @netlobi
  5 puan
  @apknore
  2 puan
  @burak yücel
  5 puan
  @leyla (kendisi mail yoluyla ulaşmıştır)
  4 puan

  YanıtlaSil
 7. Haydi hayırlısı bakalım. Sonuç nedir ?

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.