Moda Yazarı Rana Demir İle Röportaj

Uzun bir süredir röportajlarıma ara vermiştim.Bunun için farklı internet sitelerini gezip siz okuyucularıma tanıtma telaşındaydım.Bu araştırmalarım sonucu kendine özgü çalışmalarıyla moda konusunda blog yazarlığı yapan Rana Demir in blogunu gördüm.Teknoloji kategorili blogum olmasına rağmen moda,yemek,sağlık konulu bloglara sahip olan bayan ziyaretçilerimin olduğunu bildiğim için bu türden blogları tanıtmak amacıyla yaptığım röportajları gayet faydalı görüyorum.Bu yüzden Rana Hanım a röportaj teklifi götürdüm ve o da sağolsun teklifimi kabul etti ve tüm samimiyetiyle sorularımı yanıtladı.

rana-demir-2

Moda konusunda önemli paylaşım yapan, kendine has tarzını bloguna yansıtan Rana Hanım ile yaptığım röportaj, eminim onu tanıyan ve tanımak isteyen arkadaşlar için faydalı olacaktır:

- Merhaba Rana Hanım.Öncelikle röportaj isteğimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.Kendini biraz tanitir misin?(Okul veya is hayatin)

Merhaba!24 yaşındayım.Yeditepe üniversitesinde Halkla İlişkiler üzerine eğitim aldım.1 sene bir tv şirketinde editör olarak çalıştım.8 ay önce doğum yaptım.Bebeğime baktığım için ve büğümesini kaçırmak istemediğim için işe ara verdim.Daha sonra da Moda ile alakalı bir işte çalışmak istiyorum.

- Blog yazarligina ne zaman basladin?Seni blog yazmaya iten seyler nelerdir? 

Blog yazmaya başlayalı 2 yıl'dan fazla oldu.İlk zamanlarda blogumla çok ilgilenemiyordum ama bu aralar bloguma yoğunlaşmış durumdayım.

rana-demir

- Bizler seni sadece blogunla taniyoruz.Farkli bloglarda da yer aliyor musun?Konuk yazarlik editörlük gibi...

WoMen degisinde Moda yazarı olarak yer almaya başladım.Şuan da ilk yazımın üstünde çalışıyorum:)

- Kendi arkadas çevren senin blog yazarligina nasil bakiyor?Zamanini bosa geçirdigini
mi, düsünüyor yoksa destekliyor mu?

Arkadaş çevrem beni çok destekliyor tabi ki.Ben bloguma bir iş olarak bakıyorum ve onlarda öyle görmeye başladılar.

- Blogunun su andaki ziyaretçi kitlesinden ve sahip oldugu degerden memnun musun?Ileriye dönük hedeflerin neler ?

Şu andaki ziyaretçi kitlesinden memnunum.Ama daha çok emek vererek,blogumu daha iyi yerlere taşıyacağıma eminim.

rana-demir-3

- Blog hayatina yeni baslayan bayanlara neler tavsiye edersin?

Blog yazmaya yeni başlayanlar için tavsiyem düzenli ve onlara özgün içerik üretmeleri.Resim kalitesi her zaman güzel olmalı.Blog tasarımı düzenli ve dikkat çekici olmalı.Blog'taki renk uyumu da çok önemli.

- Ileriye dönük farkli projelerde yer almayi düsünüyor musun?

Moda ve blog'la ilgili büyük hedeflerim var, aklımda bir sürü proje ve yakın zamanda butik açma hayalim var.

Son Sözler

Rana Hanım a bu güzel sohbeti için teşekkür ederim.Blogunda ve açmayı düşündüğü butik çalışmalarında başarılar diliyorum.

 www.ranademir.com

İlerleyen yazılarımda yine farklı blogları sizlere tanıtmaya devam edeceğim…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.