Ehli Blog dan Yılbaşı Hediye Alternatifleri

Yeni yıla gireceğimiz şu günlerde eğer yılbaşı hediyesi almayı düşünüyorsanız eminim tatlı bir telaşın içerisindesinizdir.Onlarca alternatifler arasında karar verememek ve gün yaklaştıkça hala hediye almanın stresi eminim zor olsa gerek.Böyle bir telaş içerisinde olan erkek ve bayan okuyucularım için farklı çözümler sunmak adına bir yazı paylaşmak istedim.Hediyenin türü, karşı tarafı tatmin etmesi, renk,marka ve model üçgenini sağlaması konusunda yaşadığınız kafa karışıklığına bir nebze yardımcı olmak adına aşağıdaki alternatifleri aklınızda bulundurmanızı tavsiye ederim :

Yılbaşı Hediye Alternatifleri

 

1-Altın-Gümüş Takı

Bu kategori daha çok bayanlara hediye arayanlara yönelik.Biraz tuzlu olsa da etkinliği kanıtlanmış bir hediye türüdür :).Klasik de olsa tek taş  yüzük, sevginizi yansıtan bir kolye

2-Saat

Erkeğin tek aksesuarı olan saat her önemli günde erkek için akla gelen hediyedir.Şık bir saat bu gün için alternatif bir hediye oluşturabilir.Sadece erkek için değil elbet.Farklı renkli kıyafetler için uygun bayan saatleri de kız arkadaşınız için uygun hediye olabilir.

3-Ayakkabı

Hem erkek hem bayan için alınabilecek kullanışlı hediyelerden biri de ayakkabıdır.Özellikle soğuk günlerde olduğumuzu düşünürsek bayanlar için şık bir çizme ya da erkekler için güzel bir bot iyi bir alternatif olabilir.Bu türden bir hediye için sakın değişim kartı almayı unutmayın.

4-Çanta-cüzdan

Bir bayanın her zaman çantası yoktur.Eğer çanta almaya karar verirseniz satın alma konusunda sıkıntı yaşamazsınız.Çünkü çeşit oldukça fazla :).Yine benzer şekilde erkek için de şık bir cüzdan – kartlık etkili hediye olabilir.

5-Takımların Lisanslı Ürünü

Erkekler için yine etkileyici hediyelerden biri de tuttuğu takımın forma gibi ürünleridir.Kış döneminde mont-polar tarzı giysileri seçebilirsiniz.

6-Tekstil Ürünleri

Gömlek, etek, pantolon, kravat gibi ürünleri bu yılbaşı hediye tercihinde kullanabilirsiniz.

7-Elektronik Ürünler

Günümüzün populer ürünü olan tabletler ve akıllı telefonlar yine etkileyici ürün kategorisinde.Bunlara ilaveten usb ya da ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz yan ürünleri de seçebilirsiniz.Bunlardan hediye olur mu diye düşünmeyin.İhtiyaç olan elektronik eşyaya kimse hayır diyemez.

 

Yukarıda herkesçe bilinen türden hediyeleri sizlerle paylaştım.Tüm bunların yanında kişiye özel hediyeleri de seçebilirsiniz.Takvim, bardak, yastık, resim çerçevesi, özel tasarım tshirt ler, ajanda, kalem –kartvizit seti gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Bonus

Hediye alternatiflerinizi oluşturmak adına farklı servislerden yararlanabilirsiniz.buldumbuldum.com, hediyedenizi.com, hediyefabrikasi.com gibi sitelerde kişiye özel hediyerler bulabilirsiniz.Farklı olması açısından değişik animasyonlar- resim alternatifleri de seçebilirsiniz.Resminizin yer aldığı kart-kutlama mesajları gibi seçenekler de  tercihiniz olabilir.Daha iyi aklınızda olması açısından aşağıdaki resimleri sizlerle paylaşıyorum :

yeni-yil-kutlama-kartı

yeni-yil-resim

Not:Bu türden bir çalışma yapmak isterseniz sizlere yardımcı olabilirim

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. bitmez tukenmez hedıye deliliği ne zman bitecekkk :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sanırım hayat son bulana kadar hediye deliliği devam edecek :)

      Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.