Sevdiklerinize Değer Vermenin Önemi

Sevdiklerinizle beraber güzel günler geçirebilmek için yapmanız gereken şey insanlarla devamlı beraber olmak ve onlara önem vermektir. Sevdiğiniz insanlara eğer ciddi bir şekilde önem verirseniz mutlu bir şekilde zaman geçirebilme şansınız olacaktır. Sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirebilmek için onlara bol bol zaman ayırmalısınız ve gerektiği her zaman onların yanlarında olmanız gerekmektedir. Sevdiklerinizle beraber güzel zamanlar geçirebilmeniz için özel günlerde onları hatırlamalısınız. Mesela doğum günlerinde onları ziyaret etmelisiniz. Hediyelerini almalısınız. Bu yaptığınız şeyler sizin için  bir kazanç olacaktır. Karşı taraftaki değeriniz artmış olacaktır.

İnsana değer vermek dünyanın en önemli şeylerinden biridir. Eğer insana her zaman değer verir ve saygıda kusur etmesseniz siz de herkes tarafından sayılan ve sevilen bir insan olursunuz.Sevgilinize verdiğiniz değer de bu bakımdan çok önemlidir. Sevgilinize, ailenize, arkadaşlarınıza ve değer verdiğiniz herkesi özel günlerde hatırlayıp, onlarla o günü paylaşmalısınız. Eğer sevgiliniz varsa ve doğum günü geldiyse sevgilinize çok güzel bir hediye almalısınız. Ona güzel süprizler yapmalısınız. Bunlar insana değer vermenin göstergelerindendir.

yilbasi-hediye-alternatifleri%25255B5%25255D[1]

Önemli günlerden birine sevgililer günü örneğini verebiliriz. Sevgililer günü tüm sevgilisi olanlar için aslında önem arz eden bir gündür. Ne kadar bizim milletimiz çok saçma gereksiz bir gün dese de neredeyse en çok satış patlaması ve restaurantların doluluk oranlarının en yoğun olduğu günlerden biridir. Sevgililer günü için size önerimiz sevgilinizle güzel bir akşam yemeğine çıkmanızdır. Çok güzel ve elit bir yerde yemek yiyip ondan sonra da bir bara eğlenemeye gidebilirsiniz. Hediyenizi de vermeyi kesinlikle unutmayın. Sevgililer günü hediyesi vermek için güzel bir hediye düşünün ve sevgilinize hediye edin. Eğer bugün için kafanızda böyle birşey planlarsanız çok güzel ve eğlenceli bir gün geçirmiş olacaksınız. Böylesine güzel bir gün için iyi bir planlama yapmanız sizin ve sevgiliniz için çok güzel olacaktır. Çünkü sevgiliniz çok mutlu etmiş olacaksınız ve aranızdaki bağ iyice güçlenmiş olacaktır.

Sevdiklerinizle güzel günler geçirmeniz dileğiyle…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. http://www.incix.net/sevgililergunuhediyesi.php adresinden sevgililer günü hediye seçeneklerine bakabilirsiniz

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.