NetSipariş:Online Alışverişte Yeni Durağınız

Büyük markaların mağazalarını online ortama taşıması internet ortamındaki alışveriş etkinliğini popular hale getirdi.Fiyat olarak daha uygun olması, alıcıların internetin olduğu her yerden alışveriş yapabilmesinin sağlanması, ödeme kolaylığı, ürün garanti ve iade durumunun sağlanması, müşteri destek hattının anlık cevap vermesi gibi durumlardan ötürü “görmeden almam” anlayışını geride bırakılmasına sebep oldu.Durum böyle olunca sanal mağaza anlayışı ülkemizde iyiden iyiye yerleşerek e-ticareti gittikçe önemli bir konuma taşıdı.
İnternet alanında sıklıkla alışveriş yapıyor musunuz bilmiyorum ama eğer böyle bir alışkanlığınız varsa size farklı alternatif oluşturacak ya da alışverişlerinizde daima tercih etmenizi sağlayacak bir siteyi tanıtmak istiyorum.Netsipariş.com 1996 yılından bugüne faaliyet gösteren Arslan Bilgisayar'ın bünyesinde kurulan, 2004 yılından günümüze on binlerce aktif üyesi ve 50.000 nin üstünde ürün çeşidi ile online alışveriş dünyasında hizmet veren bir servistir.Televizyon, bilgisayar, telefon, ipad ve daha fazla ürünü sitede bulabilirsiniz.Site kullanışlı arayüzü ve uygun kategorilere ayrılmış ürün menüsü ile aradığınız ürünü kolayca bulmanızı sağlıyor.Yine diğer sitelerde olduğu gibi farklı ödeme seçenekleri ve taksitleri,ürün teknik özellikleri ve varsa kullanıcı yorumlarını site üzerinde ürün bazlı bulabilirsiniz.

Netsipariş.com çoğu alışveriş sitesinden farklı olarak canlı destek servisi veriyor.Herhangi bir sorunuz olduğunda direkt olarak sorularınızı yöneltebiliyorsunuz.Ayrıca bir diğer husus da bunu ilk kez gördüğümü söyleyebilirim:Site üzerinde “daha ucuzunu buldum” şeklinde menu yer almakta.Bu menu aracılığıyla aynı ürünü nerede daha ucuzunu bulduysanız onu yetkililere iletebiliyorsunuz.Fiyat konusunda firma gayet kendine güveniyor.Bu şekilde bir seçeneğin olmasını da başarılı bir çalışma olarak adlandırabilirim. Çünkü çoğu firma sattığı fiyatlar üzerine herhangi bir değerlendirme yapmanıza imkan veren bir hizmeti maalesef yok.
Netsipariş.com uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile gün geçtikce büyümekte ve Türkiye’nin dört bir yanından verdiğiniz siparişlerle sizlere ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutmak amacıyla daha iyi hizmet vermek için profesyonel müşteri temsilciler, teknik servis ekibi, depo,web grafik/tasarım ve programlama bölümleri ile hizmetine devam etmektedir.
Yakın zamanda internetten alışveriş yapmayı planlıyorsanız beğendiğiniz ürünü bir de netsipariş.com üzerinden araştırıp fiyatlarına bakabilirsiniz.Yaşadığınız tecrübeyi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.