MomentCam:Android de Fotoğraflarınıza Çizgi Film Efekti Uygulayın

Momentcam son zamanların mobil ortamda en çok indirilen ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulamasıdır.Bu android resim uygulamasıyla mevcut resimlerinize ya da telefonunuzun kamerası ile çektiğiniz fotoğraflara çizgi film karakteri efektleri vererek eğlenceli fotoğraflar oluşturabiliyorsunuz. Ünlülerin bile tercih ettiği bu uygulamayla oluşturulmuş resimleri eminim son zamanlarda facebook daki arkadaşlarınızın resim paylaşımlarında da fark etmişsinizdir.
Momentcam mobil platformda populerliliğe ulaşmış bir program.Şu an android ve ios işletim sistemli telefon ve tabletinize kurup resimlerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.Türkçe versiyonu şu anda yok ama basit işlemler sayesinde dil bilmenize gerek kalmadan programı kullanabiliyorsunuz.Uygulamanın bu kadar tutmasının sebebi basit adımlarla kendinize farklı ve eğlenceli hale getirmeniz diyebilirim.
momentcam indir

MomentCam Nasıl Kullanılır

Uygulamayı google play üzerinden indirerek telefonunuza/tabletinize kurun.[MomentCam indir]
Üst kısımda Comics göreceksiniz.Resimlerinize eğlenceli efektler bu adımda yapılıyor.Fotoğrafınız ne kadar net olursa o kadar başarılı sonuç alırsınız.Bu bölümde gözlerinizi ve dudaklarınızı seçip, cinsiyetinizi işaretliyorsunuz.Yine design bölümünden hazır karikatürleri kullanabilir face edit kısmında kaşınızı, gözünüzü değiştirebilirsiniz.En sonda Create diyerek resminizi kaydedebilirsiniz.Elbette bu kadydettiğiniz resmi istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.
Boş zamanınızda telefonunuzla eğlenceli vakit geçireceğiniz uygulamayı sizlerle paylaşmak istedim.Aşağıdaki örnek resimlere bakarsanız gerçekten uygulamanın keyifli olduğunu ve başarılı sonuçlar alabileceğinizi göreceksiniz.
momencam-fotograf-uygulamasimomentcammomentcam-indir-2

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.