Windows 7 İçin Internet Explorer 11 İndirin

Ve nihayet beklenen gelişme microsoft tarafından duyuruldu.Bildiğiniz gibi internet explorer 11 windows 8.1 ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulmuştu.Ayın zamanda microsoft yeni sürümünün tüm modern tarayıcılardan üstün olduğunu ve windows 7 yi de kapsayan bilgisayar ve tabletlerde yeni explorer 11 in kullanılacağını bildirimişti.Bununla birlikte henüz windows 7 güncelleme servisi tarafından olmasa da manuel olarak yeni explorer ı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.Güncelleme büyük ihtimalle önümüzdeki hafta içerisinde bilgisayarınıza otomatik olarak gelecektir fakat siz hemen denemek istiyorsanız microsoft un sunduğu download linkinden indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. internet-explorer-11[1]

Microsoft bu yeni tarayıcısında iddialı.Özellikle internet sayfalarının %30 oranında daha hızlı açılacağını söylüyorlar.Ayrıca 95 farklı dil seçeneği ile kullanıma hazır.

Eski bilgisayar kullanıcılarının alışkanlığından dolayı hala pazardaki yerini koruyan explorer web tasarımcılar tarafından pek tercih edilmiyor.Sanırım bu sürümüyle birlikte microsoft bozulan karizmasını toplayacak gibi.

 

Download internet explorer 11

Peki siz bu yeni sürüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.