Digiturk Play İle Maçları Daha Uygun Fiyata İzleyin

Ülkemizde mevcut olan süper lig maçlarının şifreli yayını sebebiyle maalesef evimizde rahatça maçları seyredemiyoruz.Yaklaşık aylık 45 TL ye yakın ücret mukabilinde yayın izleme hakkını elde edebiliyoruz.Tabii bu durum orta gelirli bir aile için internete, telefona ücret ödemişken bir de aylık 45 TL de buna vermek biraz bütçeyi yorabiliyor.Buna alternatif olarak sizlere önerim digiturk play ile maçları seyretmeniz.Hemen hemen her evde internetin olduğunu düşünürsek ayda 20 TL gibi bir fiyata süper ligin tüm maçlarını rahatlıkla seyredebilirsiniz.Üstelik bilgisayar ekranına mahkum da değilsiniz.Laptopunuzu LCD ekrana bağlayarak maçları gayet güzel kalitede izleyebilirsiniz.

Digiturk play in fiyat olarak avantajının yanında her an ulaşılabilir olması da diğer avantajı.Arkadaşınıza misafir olup kendi hesabınızdan yine birlikte maçı seyredebilirsiniz.Buna ilaveten mobil internetinizle de maçları tablet ya da cep telefonunuzda rahatlıkla seyredebilirsiniz.

>>Avrupa Maçlarını Şifresiz İzlemek Mümkün mü?

Digiturk play hesabı satın almadan önce yapmanız gerekenler

İnternet bağlantınızı kontrol edin.Özellikle site üzerindeki test yayını denemeniz faydanıza.Bunun yanında 5-10 TL ye tek maç satın alarak da gerçek yayını test edebilirsiniz.

Eğer vakit darlığından ötürü sadece tuttuğunuz takımın maçlarını seyretmek yeterli olacaksa sizin gibi aynı duruma sahip farklı takımın taraftarı arkadaşınız varsa hesabı ve ücreti paylaşabilirsiniz.Böylece ödeyeceğiniz ücret yarıya inmiş olacak.(Aynı anda maçı izleyemezsiniz)

Son Sözler

Lig tv nin ücretine mahkum olmadan yasal ve ucuz bir şekilde yukarıda bahsettiğim şekilde maçları izleyebilirsiniz.Etkili kullanmayı başarırsanız kahvede izleyeceğiniz fiyatan daha ucuz bir şekilde maçları izleyebilirsiniz.Bunun yanında bazı firmalar digiturk play promosyon kodu veriyor.Örneğin garanti bankası şu anda bu kampanyayı başlattı.Fakat maç yayını hariç.Maç öncesi ve maç sonrası yayını 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunuyor.Garanti nin internet sayfasına girş yaparak promosyon kodunu alabilirsiniz.Buna benzer kampanyalar internetten takip edebilirsiniz.

Digiturk play den maç yayını izliyor musunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.